Martyna Rychter - główne zdjęcie

Martyna Rychter

Poznań
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

3 zdobytych medali

Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się w 2014 roku, kiedy to odbyłam swój pierwszy kurs. W 2018 roku trafiłam na szkolenie u Adiny Trojan i zakochałam się na nowo w tym co robię. Potem kolejne warsztaty i szkolenia, chciałam czerpać nową wiedzę i być coraz lepszą. 

Momentem przełomowym było szkolenie z Tip Boxa w 2019 roku, wtedy usłyszałam, że muszę wystartować w mistrzostwach. No i udało się! Pierwszy start i pierwsze zwycięstwo- 3 miejsce na Nail Master Cup w Gdańsku. Tu zaczyna się moja przygoda- Adina dostrzegła we mnie coś, czego ja sama nie widziałam. Wierzyła bardziej niż ja i zaprosiła mnie do swojego świata. Tym sposobem trafiłam do Indigo Young Teamu. Pod koniec roku nadal było mi mało i postanowiłam wziąć udział w kolejnych mistrzostwach. Tym razem w Madrycie i kolejny sukces. 1 miejsce w Rhinestone Art Color Tip Box i 3 miejsce w Mixed Media Box. 

Przez niemal 1,5 roku przygotowywałam się do roli instruktora. Wciąż zgłębiałam wiedzę i uczestniczyłam we wszystkich możliwych szkoleniach. W grudniu 2020 roku spełniłam swoje marzenie o zostaniu instruktorem. 

To jednak nie koniec historii. To dopiero początek wszystkiego. Mam zamiar cały czas się rozwijać i wspinać jeszcze wyżej. Chcę przekazać swoim kursantkom cała moja wiedzę i pokazać im każdy fragment tego świata tak, jak kiedyś pokazano to mnie.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Intenso
Adina Trojan

ul. Kordeckiego 58 60-144 Poznań +48 507343990

Osiągnięcia

3 Zdobytych medali

Nailympion 2019 1 miejsce Rhinestones Art Color Tip 3 miejsce Mixed Media Box
Nail Cup Master 2019 Gdańsk 3 miejsce Tip Box