Joanna Wiśniewska - główne zdjęcie

Joanna Wiśniewska

Kołobrzeg
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

10 zdobytych medali

Stylizacja paznokci to moja miłość i pasja, która zamieniła się w pracę i jest niesamowitą przyjemnością. Niepohamowana chęć rozwoju sprawia, że skutecznie osiągam wyznaczone cele, a otrzymanie uprawnień instruktorskich sprawiło, że mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. 

Od lat uczę moje kursantki, że mogą osiągnąć wszystko, jeśli tylko włożą w to całe swoje serce. Mam to szczęście, że mogę nie tylko uczyć, ale motywować i wspierać. Prace i osiągnięcia moich uczniów to dla mnie najpiękniejsze wynagrodzenie. 

Determinację i nieograniczoną chęć rozwoju najprawdopodobniej mam zapisane w genach. 

Dlatego nigdy nie spoczywam na laurach i regularnie odbywam szkolenia u instruktorów polskich i międzynarodowych. Ogromną satysfakcją i wyróżnieniem są wygrane konkurencje, na jednych z najtrudniejszych mistrzostw w Europie. Stanie na podium uzależnia, a ćwiczenia przed tak ważnymi konkursami ciągle podnoszą kwalifikacje. 

Na szkolenia zapraszam do mojego Centrum Szkoleniowego w Kołobrzegu, gdzie udowodnię, że w stylizacji paznokci nie ma rzeczy niemożliwych, a zdobywanie kolejnych poziomów swoich umiejętności daje niesamowite poczucie spełnienia i samorealizacji.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Joanna Wiśniewska by Kate Zett

Słowińców 9 78-100 Kołobrzeg 796-156-082

Osiągnięcia

10 Zdobytych medali

Nails Olimpic Show 2021 Poznań 1 miejsce Pink & White klasyczny/żel 1 miejsce Pink&White Gel Cover - Tip 1 miejsce Studio Team 2 miejsce Studio Nail Art 2 miejsce Gel Polish 2 miejsce Pink&White Cover Akryl 2 miejsce Pink&White Cover Akryl - Form 3 miejsce Perfect Match Akryl 3 miejsce Perfect Match Gel
Nail Masters Competition 2021 1 miejsce Poster Freestyle