Eliza Sinoradzka - główne zdjęcie

Eliza Sinoradzka

ikona zaawansowania ikona zaawansowania Basic educator Gloucester
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Od 2016 roku zajmuję się stylizacją paznokci. Jestem po szkole kosmetycznej, ale nigdy nie myślałam, że się zajmę tylko paznokciami. Po prostu, stało się. Pokochałam to, to jest moje życie. Od samego początku szkoliłam się u najlepszych, to było dla mnie najważniejsze, żeby być najlepszym. Najważniejsze było dla mnie zadowolenie klientek i dokładność przy stylizacji paznokci. W 2018 roku moje marzenie się spełniło, dostałam się do najlepszego Indigo Young Teamu UK by Marcelina Dudek. To była ogromna radość i wtedy uwierzyłam, że warto się poświęcić i ciężko pracować, by móc osiągać swoich cele.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Eliza Sinoradzka

Worcester Street 31 GL1 3AJ Gloucester +44 7397397034

Biografia

Kwiecień 2019 - kolejna poprzeczka i kolejne spełnione marzenie. Uzyskałam miano Instruktora marki Indigo na terenie UK. Cóż za radość nie do opisania. Wciąż stawiam sobie kolejne cele i sama szkolę się, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

W czerwcu 2019 roku otworzyłam własne Centrum Szkoleniowe Indigo w Gloucester. Zaczęłam prowadzić szkolenia i wiem na pewno, że kocham to robić. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę i cenię sobie perfekcję.