Agnieszka Ciężka - główne zdjęcie

Agnieszka Ciężka

Exeter
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

„Tam, gdzie warto dotrzeć, nie ma drogi na skróty". Stylizacją paznokci zajmuję się od 12 lat, zawsze uparcie dążyłam do perfekcji, a wybierając najlepsze szkolenia trafiłam do Indigo. Po odbyciu dziesiątek szkoleń, również tych zagranicznych, postanowiłam zacząć dzielić się zdobytą wiedzą z innymi i dołączyłam do Young Teamu Marceliny Dudek. Zostałam certyfikowanym Instruktorem Indigo i zdobyłam uprawnienia do prowadzenia szkoleń na terenie Anglii.

Od roku prowadzę Centrum Szkoleniowe w Exeter (UK), gdzie miałam przyjemność szkolić już swoje kursantki. Motywacja oraz jej podtrzymywanie w trakcie sięgania po nasze marzenia to niekończąca się praca. Czasami może być to proste, jednak często trudności i przeszkody stają nam na drodze. Jestem tu po to, aby Wam pomóc osiągnąć cel.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Agnieszka Ciężka

Barnfiled Crescent 5 EX11QT Exeter

Biografia

Na szkoleniach cierpliwie tłumaczę, dbam o każdy szczegół, ale jestem również wymagająca, co doceniło już wiele z Was. Chęć ciągłego rozwoju jest dla mnie czymś oczywistym, sama dalej jeżdżę na szkolenia, aby poznawać nowe techniki i szlifować już opanowane. Przygotowuję się również do mistrzostw, gdzie spróbuję swoich sił w wykonywaniu stylizacji na czas. Wierzę, że za rok będę mogła napisać tu o pierwszych, zdobytych trofeach. Moim konikiem są zaawansowane zdobienia oraz kształty awangardowe, o czym często piszę do branżowych gazet, inspirując stylistki zdjęciami moich paznokciowych dzieł sztuki.