Magdalena Żuk - główne zdjęcie

Magdalena Żuk

Wrocław
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

13 zdobytych medali

Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się w 2004 roku. Wyjechałam wtedy na studia do innego miasta i niestety nie mogłam w nim znaleźć stylistki, która mogłaby sprostać moim wymaganiom. Po bezskutecznych poszukiwaniach stwierdziłam, że muszę sama zacząć się tym zajmować, ponieważ będę wtedy najbardziej usatysfakcjonowana. W 2006 roku ukończyłam pierwsze szkolenie z metody żelowej. W 2008 roku otworzyłam swój salon i zrobiłam licencję Instruktora. Od tego momentu cały czas wykonuję usługi dla klientek, szkolę i zajmuję się dystrybucją kosmetyków. Produkty Indigo są najlepsze na rynku, gwarantują trwałość, jakość stylizacji i pozwalają na rozwój na każdym etapie kariery. Bycie Instruktorem tej firmy to prestiż i wyróżnienie. Jestem szczęśliwa, że dołączyłam do Teamu Indigo.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Madeleine Studio
Magdalena Żuk

ul. Jagiełły 3 29 50-201 Wrocław +48 600230530

Osiągnięcia

13 Zdobytych medali

Nailympia 2019 Londyn 1 miejsce Perfect Match Gel 2 miejsce Soak Off Gel manicure
Nail Cup Master 2019 Gdańsk 3 miejsce One Tip
Nails Olimpic Show 2018 Poznań 2 miejsce Salon Nails
Nail Cup Master 2018 Gdańsk 1 miejsce Soak Off 2 miejsce Salon Nails
NailPro 2017 Katowice 3 miejsce Salon Succes Dark Side
Nails Olimpic Show 2017 Poznań 2 miejsce Studio Team Perfect French
Nailympia 2015 Londyn 2 miejsce Soak Off 3 miejsce Salon Nails
Beauty Forum 2015 Warszawa 1 miejsce Black&White Soak Off Gel 3 miejsce
NailPro 2015 2 miejsce Soak–Off Gel Application

Biografia

W 2011 roku rozpoczęłam profesjonalnie przygotowywać się do mistrzostw. W 2013 roku zdobyłam Mistrzostwo Polski w kategorii Pink&White, co awansowało mnie do udziału w Mistrzostwach Świata w Düsseldorfie. Od tego momentu biorę  udział w mistrzostwach i to z sukcesami. Przygotowuję do nich także inne stylistki, oraz utworzyłam własny team, z którym jeżdżę po wszystkich możliwych mistrzostwach. Od niedawna jestem również w składzie sędziowskim prestiżowych mistrzostw NAILPRO, które odbywają się w różnych miastach całego świata.

W Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu staramy się pokazać Kursantkom ich mocne strony oraz techniki, w których będą czuły się najlepiej. Moim celem jest eliminowanie błędów, jakie popełniają i pokazanie, że ciągłe dążenie do perfekcji daje niesamowite efekty. Podczas szkoleń i warsztatów szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę jak i szczegóły. Kursantki powinny wiedzieć, że na perfekcyjne wykonanie paznokci składa się wiele czynników, a każdy z elementów ich pracy jest niezwykle ważny i ma duży wpływ na efekt końcowy.

Od początku mojej przygody w świecie paznokci uwielbiam metodę żelową. Moją mocną stroną jest zdecydowanie french żel. W tej technice cały czas się rozwijam, podnoszę swoje kwalifikacje i biorę udział w kolejnych mistrzostwach. Z roku na rok jestem o krok dalej we własnych osiągnięciach i nie mam zamiaru się zatrzymywać.