Angelika Wróbel - główne zdjęcie

Angelika Wróbel

Pabianice
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

13 zdobytych medali

Od dziecka uwielbiam rysować i malować. Nigdy jednak nie sądziłam, że kiedyś będę miała możliwość połączenia tej pasji z pracą.
Pierwszy zestaw do malowania paznokci dostałam w prezencie od rodziców na zakończenie szkoły średniej. Od samego początku stało się to moim hobby. Interesowałam się różnymi technikami zdobień i próbowałam swoich sił w domowym zaciszu. Początkowo nie wiązałam swojej przyszłości ze stylizacją paznokci. Kontynuowałam studia na kierunku pedagogika jednak paznokcie cały czas były bliskie mojemu sercu. Po pierwszym szkoleniu w 2015 byłam coraz bardziej przekonana, że jest to coś czym chcę zajmować się w przyszłości. Po ukończeniu studiów postanowiłam spróbować swoich sił i otworzyłam swój salon..., a właściwie małe stanowisko manicure w salonie fryzjerskim. Później ambicje rosły coraz bardziej. I nadszedł ten dzień, kiedy otrzymałam propozycję współpracy z firmą, która była dla mnie zdecydowanie numerem 1. Pamiętam jak dziś ogromną radość - to co kiedyś było dla mnie nierealne nagle znalazło się na wyciągnięcie ręki. I wtedy zacząć się okres ciężkiej pracy, który trwa do dziś. Pracy, która daje ogromną satysfakcję, radość i motywuje do ciągłego rozwoju.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Angel Nails
Angelika Wróbel

ul. Majdany 5 1 95-200 Pabianice +48 530839970

Osiągnięcia

13 Zdobytych medali

Nail Cup Master 2019 Gdańsk 3 miejsce Mix Media Box
Nailympion 2018 Madryt 1 miejsce Stiletto Nail Art 2 miejsce Salon Trend Manicure 2 miejsce Salon Trend Pedicure Tip Box 3 miejsce Acrylic Design 3 miejsce Salon Trend Gel Manicure 3 miejsce Mixed Media Box
Nailympion 2018 Genewa 1 miejsce Mixed Media Box 1 miejsce Pedicure Tip Art Box
Nailympion 2017 Madryt 1 miejsce Stiletto 3D Nail Art 3 miejsce French Twist
NailPro 2016 Sofia 3 miejsce Salon Nails 3 miejsce Stiletto Nails

Biografia

Obecnie praca Instruktora to dla mnie bardzo odpowiedzialna rola. Ogromnie ważne jest dla mnie przekazywanie kursantom zarówno wiedzy teoretycznej, praktycznej, jak i również rozwijanie ich pasji do tworzenia perfekcyjnych stylizacji, Od 2017 roku prowadzę swoje Centrum Szkoleniowe Indigo Pabianice by Angelika Wróbel oraz Indigo Nailsalon Angel Nails. Od tego czasu na swoim koncie mam blisko 1000 przeszkolonych kursantek. Sama również biorę udział w licznych szkoleniach oraz mistrzostwach stylizacji paznokci.