Mini Fall Collection - zaczaruj jesień odcieniami przyjemności

Jak wypełnić jesień ciepłem, dobrem i przyjemnością? Otocz się słodkimi barwami Mini Fall Collection i w tym sezonie przyciągaj tylko to, co najlepsze - zaczynając od najmodniejszych paznokci!

Wierzysz w przeznaczenie? W Indigo zdecydowanie bardziej wierzymy w moc koloru i siłę przyciągania. Właśnie dlatego - gdy za oknami zaczyna robić się szaro - przychodzimy do Ciebie z odcieniami, którymi zaczarujesz każdą jesienną słotę.

Znajdź swoją dobrą wróżbę wśród odcieni Mini Fall Collection

Mini Fall Collection to jesienne lakiery hybrydowe utrzymane w ciepłej, beżowo-brązowej kolorystyce. Każdy z nich ma szansę stać się Twoją dobrą wróżbą na najbliższe miesiące. Gdyby tak było, z którym z nich spędziłabyś tą jesień?

Intrygujący i tajemniczy Nomen Omen - w kolorze zgaszonego, ciemnego kakao - to obietnica długich wieczorów, wypełnionych nastrojowym półmrokiem i kuszącym zapachem gorącej gorzkiej czekolady.

Kolejny z odcieni naszej mini kolekcji to szlachetny, lekko zgaszony odcień mlecznej czekolady. Przyciąga wszystko to, co dobre, słodkie i… stylowe - bo przecież Chic Happens. A skoro można pomóc przeznaczeniu, to dlaczego nie?

Najbardziej subtelna, beżowo-brązowa Megan Vegan to prawdziwa jesieniara. Spędza popołudnia w jasnym, kaszmirowym swetrze z filiżanką kremowej cappuccino w dłoni. To zwiastunka jesiennego relaksu w klimatycznej kawiarni lub domowym zaciszu. W cieplejsze dni doskonale prezentuje się na spacerach w blasku jesiennego słońca.

Jesienne paznokcie w odcieniach Mini Fall Collection

Nowe odcienie Indigo świetnie sprawdzą się zarówno w błyszczącym, jak i matowym wykończeniu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na gładkie paznokcie, czy urozmaicisz je zdobieniami - możesz być pewna, że będzie modnie i stylowo. Inspiracji i pomysłów na stylizacje z wykorzystaniem odcieni Nomen Omen, Chick Happens i Megan Vegan szukaj na oficjalnych profilach Indigo - YouTube, Instagram, Facebook oraz Pinterest.

Zamów już dziś lakiery hybrydowe Mini Fall Collection i odkryj 3 odcienie pełne ciepła, słodyczy i dobrego stylu. Subtelna Megan Vegan, tajemniczy Nomen Omen czy może mleczno-czekoladowy Chic Happens? Który z nich zaczaruje Twoją jesień?

Opublikowano:

11.10.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023