Kolekcja Mini Fall

Sortowanie

 • Chic Happens Lakier Hybrydowy
  38,00 zł
  7 ml
 • Megan Vegan Lakier Hybrydowy
  38,00 zł
  7 ml
 • Nomen Omen Lakier Hybrydowy
  38,00 zł
  7 ml

Lakiery hybrydowe Mini Fall Collection 

Mini Fall Collection to jesienny pakiet ciepła, słodyczy i dobrego stylu zamknięty w trzech zachwycających odcieniach, które pozwolą Ci zaczarować każdą jesienną słotę.

Jesienne paznokcie w odcieniach przyjemności

Kolejna jesienna kolekcja lakierów hybrydowych Indigo utrzymana jest w ciepłej, beżowo-brązowej kolorystyce. W jej skład wchodzą trzy odcienie, które przywodzą na myśl jesienne przyjemności, takie jak aksamitnie mleczna kawa czy aromatyczna, gorąca czekolada. Każdy z nich ma szansę stać się Twoją dobrą wróżbą na chłodne, szare dni. Subtelna Megan Vegan, tajemniczy Nomen Omen czy może mleczno-czekoladowy Chic Happens? Który z nich zaczaruje Twoją jesień?

Poznaj jesienną minikolekcję lakierów hybrydowych Indigo

Lakier hybrydowy Nomen Omen to chłodny, zgaszony odcień brązu - zwiastun długich jesienno-zimowych wieczorów, wypełnionych nastrojowym półmrokiem, intrygującymi nutami tajemnicy i kuszącym zapachem gorącej gorzkiej czekolady. Idealny kandydat na ulubieńca miłośniczek ciemnych paznokci.

Megan Vegan - najdelikatniejsza z barw Mini Fall Collection - urzeka jasnym, beżowo-brązowym odcieniem kremowej cappuccino, który zachęca do jesiennego relaksu. 

Sprawdzi się w wersji solo, ale będzie również idealną bazą do jesiennych zdobień.

Ostatnia z propozycji naszej minikolekcji to Chic Happens - szlachetny, lekko zgaszony odcień mlecznej czekolady. Przyciąga to, co dobre i… stylowe. Zachwyca połączeniem elegancji z otulającą słodyczą, dzięki której Twoje stylizacje wymalują uśmiech na twarzach Klientek.

Twórz jesienne stylizacje w barwach Mini Fall Collection

Paleta Mini Fall Collection będzie się doskonale prezentować zarówno w błyszczącym, jak i matowym wykończeniu. Każdy z jej odcieni możesz z powodzeniem wykorzystać do jednolitych stylizacji lub zaaplikować je na paznokcie naprzemiennie, tworząc monochromatyczną kompozycję. Fankom jesiennych wzorów zaproponuj bardziej fantazyjne zdobienia, w których połączysz odcienie minikolekcji np. w jesiennym ombre czy roślinnym ornamencie. Bez względu na to, którą z wersji wybierze Twoja klientka, może mieć pewność, że jej paznokcie będą modne i stylowe.