Kolorowy babyboomer - idealne zdobienie na wiosnę

Wiosna na dobre rozgaszcza się za naszymi oknami - czas, byś również zaprosiła ją na paznokcie! Sprawdź, jakie propozycje zdobień przygotowaliśmy w najnowszym VLOG-u. Klaudia Kawińska - instruktorka z Centrali - przedstawia klasyczną stylizację w zupełnie nowej, bo błyszczącej, odsłonie! Poznaj trzy pomysły na kolorowy babyboomer, który urozmaiciliśmy połyskującymi drobinkami. Jak precyzyjnie wykonać takie zdobienia? Wszystko dokładnie omówiliśmy w filmie - zapraszamy do oglądania!

Babyboomer na paznokciach - co będzie potrzebne do jego stworzenia?

Z czym kojarzy Ci się klasyczny babyboomer? To połączenie ombre i ponadczasowego frencha - do tej pory jego znakiem rozpoznawczym były dziewczęce, nudziakowe kolory. Klaudia Kawińska przełamuje ten schemat i tworzy kolorowy babyboomer wzbogacony ozdobami z naszych tegorocznych kolekcji. Sprawdź, czy wszystkie niezbędnie produkty masz pod ręką. Co będzie Ci potrzebne?

Jak wykonać kolorowy babyboomer?

Nasza instruktorka pokazuje, czym powinien charakteryzować się poprawnie wykonany babyboomer. Jak zrobić taką stylizację - nawet wtedy, gdy sięgamy po mniej oczywiste kolory? Po pierwsze powinnaś dobrze przyjrzeć się swojej technice i zadbać o odpowiednie przygotowanie nowej gąbeczki. Dzięki temu precyzyjne rozblenodwanie kolorów będzie dużo prostsze. Po drugie - pamiętaj o wykonywaniu prawidłowych ruchów gąbeczką: od środka paznokcia do zewnątrz.

Nasze trzy stylizacje z kolorowym babyboomerem w roli głównej wzbogaciliśmy ozdobami - efektami Princess i Bling oraz foliami transferowymi. Jeśli jesteś ciekawa, jak je aplikować, by nie popełnić żadnej stylizacyjnej wpadki, to ten VLOG również jest dla Ciebie. W końcu wszystkie nasze protipy wykorzystasz na co dzień w swojej pracy salonowej.

Błyszczące ozdoby - idealne towarzystwo wiosennego babyboomera

Folia transferowa i połyskujące drobinki połączone z babyboomerem? Gwarantujemy, że taki energetyczny look to wiosenny strzał w dziesiątkę. Jeśli chcesz cieszyć się piękną i zarazem nienaganną stylizacją, zadbaj o jej poprawne wykonanie. Na początku skorzystaj z naszych porad i dowiedz się między innymi:

  • dlaczego podczas nakładania koloru nie należy zbyt mocno dociskać pędzelka?
  • Jak prawidłowo odbijać folię transferową i jak trzymać rękę Klientki podczas pracy?
  • Dlaczego cienka warstwa Effect Base zabezpieczy odbitą folię?
  • Czemu podczas przygotowywania zdobień z folią trzeba bardzo uważnie pilnować czasu utwardzania lakieru w lampie?
  • Które topy sprawdzą się najlepiej do zabezpieczania delikatnych looków?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania czekają w naszym najnowszym VLOG-u! Przekonaj się, jak wykonać niebanalne zdobienie i tej wiosny tchnij w swoje stylizacje nieco różnorodności razem z błyszczącym, kolorowym babyboomerem! Sprawdź również, jak zrobić ombre na paznokciach i perfekcyjnie dobrać kolory - na naszym blogu znajdziesz artykuł poświęcony właśnie tej tematyce!

Opublikowano:

24.03.2022

Zaktualizowano:

07.11.2023