Lakier do stempli czarny

1 ml
 • Darmowa dostawa już od 100 PLN

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

 • Wysyłka do 2 dni roboczych

  Wysyłka do 2 dni roboczych

Ciesz się perfekcyjną aplikacją czarnego lakieru do stempli Indigo o idealnej konsystencji i doskonałej pigmentacji, dzięki którym jedna warstwa produktu pozwoli Ci uzyskać zachwycające wzory. Korzystaj w pełni z nailartowych możliwości stampingu i twórz w ekspresowym tempie zdobienia, o jakich zawsze marzyły Twoje klientki.

Właściwości
Zalety
Wskazówki aplikacyjne
Skład
Aplikacja na każdy rodzaj płytki
Przeznaczenie wykonywanie wzorów stemplowanych
Konsystencja rzadka
Poziom krycia odbity wzór jest wyraźny po jednej warstwie
 • intensywny odcień czerni
 • doskonałe, mocne krycie
 • szybkoschnąca formuła
 1. Przygotuj powierzchnię paznokcia do stemplowania:

  MANICURE HYBRYDOWY
  Pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyść ją wacikiem nasączonym Cleanerem 1.

  MANICURE ŻELOWY
  Po opiłowaniu pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów ją bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyścić wacikiem nasączonym Cleanerem 1. 

  MANICURE KLASYCZNY
  Odczekaj do całkowitego wyschnięcia warstwy koloru.

 2. Wybrany na blaszce wzór pokryj obficie lakierem do stempli. Nie musisz pokrywać lakierem całego wzoru - wystarczy, że nałożysz go na połowę.
 3. Sięgnij po skrobak i szybkim, zdecydowanym ruchem zgarnij nadmiar lakieru z blaszki. Zwróć uwagę na to, którą stroną scrapera pracujesz. Do ściągania produktu zawsze używaj ściętej krawędzi.
  Pamiętaj, w procesie stemplowania liczy się szybkość! Nie możesz czekać aż lakier wyschnie na blaszce.
 4. Natychmiast przyciśnij stempel do blaszki pokrytej lakierem i przenieś wzór na powierzchnię paznokcia pod kątem 45 stopni - nie prostopadle. Nacisk stempla na blaszkę powinien być delikatny, ruchem półkolistym. Nie przyciskaj stempla na siłę, bo wzór się nie odbije!
 5. Gdy wzór wyschnie, zabezpiecz go wybranym topem i utwardzić w lampie (manicure hybrydowy i żelowy) lub pokryj lakierem nawierzchniowym (manicure klasyczny).

UWAGA! Nigdy NIE przecieraj stempla ani scrappera Cleanerem 1! Może on trwale uszkodzić powierzchnię narzędzi i mieć niekorzystny wpływ na jakość stemplowania. Do czyszczenia stempla najlepiej sprawdzi się taśma klejąca, szablon lub rolka do ubrań. W ostateczności powierzchnię możesz delikatnie oczyścić cleanerem Wipe Off.

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, CI 77499, Triethyl Citrate, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Isopropyl Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Silica, Dilauryl Thiodipropionate, Methicone, Tocopherol, Aqua, CI 77510, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrolyzed Jojoba Protein, Phosphoric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid