Indigo Blaszka do stempli 03

1 pcs
 • Darmowa dostawa już od 100 PLN

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

 • Wysyłka do 2 dni roboczych

  Wysyłka do 2 dni roboczych

Subtelne listki czy bogate indyjskie ornamenty? Teraz wybierając zdobienia dla Twoich klientek nie musisz zastanawiać się, ile czasu zostało do końca wizyty. Pracując metodą stemplowania, każde z nich wykonasz w ekspresowym tempie. Sięgnij po blaszkę do stempli Indigo i ciesz się bogactwem florystycznych wzorów, które w prosty sposób urozmaicą Twoje stylizacje.

Wymiary: 60x120mm

 

 

Właściwości
Zalety
Wskazówki aplikacyjne
Aplikacja na każdy rodzaj płytki
Przeznaczenie wykonywanie wzorów stemplowanych
 • laserowo cięta blaszka 
 • duży indyjski wzór w stylu mehendi, którego dowolnie wybrane fragmenty możesz wkomponować w swoje stylizacje
 • 21 ornamentów, listków oraz kwiatków w różnych odsłonach
 1. Przygotuj powierzchnię paznokcia do stemplowania:

  MANICURE HYBRYDOWY

  Pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyść ją wacikiem nasączonym Cleanerem 1.

   

  MANICURE ŻELOWY

  Po opiłowaniu pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów ją bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyścić wacikiem nasączonym Cleanerem 1. 

   

  MANICURE KLASYCZNY

  Odczekaj do całkowitego wyschnięcia warstwy koloru. 2. Wybrany na blaszce wzór pokryj obficie lakierem do stempli. Nie musisz pokrywać lakierem całego wzoru - wystarczy, że nałożysz go na połowę.
 3. Sięgnij po skrobak i szybkim, zdecydowanym ruchem zgarnij nadmiar lakieru z blaszki. Zwróć uwagę na to, którą stroną scrapera pracujesz. Do ściągania produktu zawsze używaj ściętej krawędzi.
  Pamiętaj, w procesie stemplowania liczy się szybkość! Nie możesz czekać aż lakier wyschnie na blaszce.
 4. Natychmiast przyciśnij stempel do blaszki pokrytej lakierem i przenieś wzór na powierzchnię paznokcia pod kątem 45 stopni - nie prostopadle. Nacisk stempla na blaszkę powinien być delikatny, ruchem półkolistym. Nie przyciskaj stempla na siłę, bo wzór się nie odbije!
 5. Gdy wzór wyschnie, zabezpiecz go wybranym topem i utwardzić w lampie (manicure hybrydowy i żelowy) lub pokryj lakierem nawierzchniowym (manicure klasyczny).

 

WSKAZÓWKI PIELĘGNACYJNE

 • Blaszkę czyść delikatnie wacikiem nasączonym preparatem Nail Polish Remover.
 • Jeśli do stemplowania używasz żeli sięgnij po cleaner Wipe Off. 
 • W przypadku utwardzenia żelu na powierzchni płytki, możesz zastosować kilkuminutowy okład z wacików nasączonych preparatem Remover, a następnie ponownie oczyścić blaszkę Cleanerem Wipe Off. Możesz również odmoczyć blaszkę w ciepłej wodzie i za pomocą drewnianego patyczka delikatnie usunąć utwardzony żel z zakamarków. Uwaga! Zbyt mocne drapanie powierzchni patyczkiem lub innymi narzędziami może spowodować powstawanie rys, które mogą być widoczne na odbijanych wzorach i niszczyć efekt zdobienia.