28.4.2020
Wielki powrót Liquid Base. Poznaj zalety bazy hybrydowej do zadań specjalnych w nowej formule.
Aktualności
Produkty

Wielki powrót Liquid Base. Poznaj zalety bazy hybrydowej do zadań specjalnych w nowej formule.

by Indigo Nails
2 min. czytania

Testowałaś już wiele baz, ale żadna nie spełniła Twoich oczekiwań? Szukasz produktu przeznaczonego dla osób z wymagającą płytką, u których stylizacje odchodzą płatami? Wypróbuj Liquid Base – bazę do zadań specjalnych, dzięki której stworzysz ultracienki mani.

Nowa formuła Liquid Base

Na czym polega zmiana? Jak teraz pracuje się Liquid Base? Przede wszystkim – jeszcze łatwiej niż dotychczas. Baza w nowej formule posiada delikatnie gęstszą konsystencję. Dzięki temu, wykonując stylizację przy użyciu Liquid Base, nie musisz się obawiać o zalanie skórek. Nowa formuła sprawia, że baza hybrydowa wykazuje delikatne właściwości samopoziomujące.

Ultracienka stylizacja i świetna przyczepność

Liquid Base to ekspert od wymagającej płytki, który cechuje się wyjątkowo dobrą przyczepnością. Baza wytwarza obfitą warstwę dyspersyjną, którą po utwardzeniu należy zebrać z powierzchni płytki. Nie należy jednak usuwać jej w całości, ale równomiernie przetrzeć np. wacikiem bezpyłowym lub suchym pędzlem do żelu.
Dzięki swojej formule Liquid Base świetnie sprawdza się do tworzenia ultracienkich stylizacji, które nie obciążają dodatkowo wymagającej płytki paznokcia. Jeżeli jesteś miłośniczką lekkiego mani – koniecznie powinnaś spróbować stylizacji z bazą do zadań specjalnych.

Wypróbuj Liquid Base – produkt przeznaczony dla osób z wymagającą płytką paznokcia oraz dla wszystkich fanek ultracienkich stylizacji. Postaw na manicure przy użyciu specjalistycznych produktów Indigo.

Inspiracji do najmodniejszych stylizacji szukaj na naszych profilach społecznościowych: InstagramieFacebooku i Pintereście, a po dawkę paznokciowych porad zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Tagi
Najmodniejszy manicure w słonecznych odcieniach Indigo

Najmodniejszy manicure w słonecznych odcieniach Indigo

PROMOCJA! Wybierz się w słoneczną podróż z kolekcją Santorini

PROMOCJA! Wybierz się w słoneczną podróż z kolekcją Santorini