17.2.2022
Uzupełnienie paznokci żelowych - jak zrobić to poprawnie?
Technika stylizacji

Uzupełnienie paznokci żelowych - jak zrobić to poprawnie?

by Indigo Nails
4 min. czytania

Piękne i zadbane paznokcie żelowe to idealne rozwiązanie dla kobiet, które zmagają się z kruchością i łamliwością naturalnej płytki. Poprawnie wykonane przedłużenie utrzyma się nawet do kilku tygodni, a my będziemy mogły cieszyć się stylizacją z długimi paznokciami w roli głównej!

Warto pamiętać, że manicure żelowego nie trzeba budować od początku podczas każdej wizyty w salonie. Wystarczy umiejętnie uzupełnić odrost na paznokciach! Jak to zrobić poprawnie? Odpowiedź czeka w naszym kolejnym VLOG-u. Katarzyna Glińska - Indigo Educator - nie tylko pokazuje poprawne uzupełnienie paznokci żelowych. Nasza instruktora wykorzystuje aż cztery różne produkty - tak, byś mogła zobaczyć z bliska, jakie możliwości daje każdy z nich.

Oprócz tego mamy dla Ciebie niespodziankę… W naszej ofercie już za kilka dni pojawi się najmodniejszy kolor sezonu, który zdominuje wiosenne trendy. Nie mogliśmy się powstrzymać i sięgnęliśmy po niego w najnowszym VLOG-u - przekonasz się na własne oczy, dlaczego Bluesettera pokochali projektanci.

Paznokcie z odrostem - jak odświeżyć manicure?

Uzupełnianie paznokci żelowych to usługa, która cieszy się dużą popularnością. Klientki coraz chętniej zwracają się w stronę żeli, ponieważ dzięki nim można wykonać znacznie dłuższe stylizacje. Popularna Protein Base pozwala wyłącznie na pięciomilimetrowe przedłużenie, a Mineral Base i Whitemine Base sprawdzą się wtedy, gdy zależy nam na trzymilimetrowym przedłużeniu.

Niektóre panie marzą jednak długich paznokciach - wtedy produkty żelowe będą naszymi sprzymierzeńcami. Każda (nawet najtrwalsza) stylizacja po jakimś czasie wymaga jednak odświeżenia. Nasza modelka ma czterotygodniowy odrost na paznokciach - sprawdź, jakie produkty wybrała Katarzyna Glińska do jego uzupełnienia!

Narzędzia użyte we VLOG-u to:

Najważniejsze jest jednak to, po jakie produkty sięgniesz, by uzupełnić paznokcie żelowe. Oto nasze propozycje:

Instruktorka na każdym paznokciu z odrostem pracuje innym produktem - tak, byś mogła zobaczyć „w akcji” żele dostępne w ofercie Indigo. Czy któryś z nich jest lepszy lub gorszy? Oczywiście, że nie! Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Odrost na paznokciach - który żel wybrać do jego uzupełnienia?

Self Leveling 70 czy 110, Cover Pink, a może.. Easy Shape Milky Pink -  jaki produkt wybrać i zadbać o perfekcyjne uzupełnienie paznokci żelowych? Najlepiej, abyś wszystkie samodzielnie przetestowała!

W Indigo wiemy, że każda z Was jest inna - dlatego w naszej ofercie znalazły się produkty o różnych konsystencjach. W nowym VLOG-u pokazujemy zalety stosowania czterech zupełnie różnych żeli, dzięki którym nieestetyczny odrost na paznokciach stanie się jedynie wspomnieniem. Czego dowiesz się z tego odcinka? 

  • Dlaczego Self Leveling Gel 110 pokochają początkujące stylistki?
  • Kiedy Milky Pink, czyli żel z kategorii galaretek, ułatwia pracę?
  • Czym różni się Self Leveling Gel o lepkości 70 od 110?
  • Co wyróżnia Cover Pink na tle innych żeli?

Oprócz tego tłumaczymy, jak rozkładać każdy z prezentowanych żeli oraz co zrobić, gdy nałożymy zbyt dużo produktu i na paznokciu pojawią się nierówności. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z profesjonalną stylizacją, powinnaś nauczyć się pracy z każdym żelem tak, by w przyszłości sięgać wyłącznie po produkty o cechach w pełni dopasowanych do swoich upodobań!

Uzupełnianie paznokci żelowych - zadbaj o podstawy!

W nowym odcinku nie tylko tłumaczymy, jak powinno wyglądać uzupełnianie paznokci żelowych - krok po kroku. Jak zwykle przekazujemy Ci potężną dawkę wiedzy merytorycznej, byś mogła szlifować swój warsztat.

  • Dlaczego praca z frezarką wymaga pewnej ręki i doświadczenia?
  • Jak podzielić pracę na etapy - kiedy wybrać frez, a kiedy sięgnąć po pilnik lub buffer?
  • Co oznacza podniesienie kieszonki pod wałem podpaznokciowym?
  • Kiedy uzupełnienie paznokci żelowych nie jest możliwe i trzeba zbudować całego paznokcia - nie tylko szkielet?

Pamiętaj, że nasze porady pomogą uporządkować czy też utrwalić wiedzę, ale nigdy nie zastąpią profesjonalnych kursów oraz szkoleń. Uzupełnianie odrostu paznokci to jedna z najczęściej wybieranych usług w salonie kosmetycznym - warto, byś wiedziała więc, jak szybko i przede wszystkim bezpiecznie ją wykonać.

Idealne paznokcie na walentynki - poznaj nasze inspiracje

Idealne paznokcie na walentynki - poznaj nasze inspiracje

Szeroka płytka paznokcia – jak sobie z nią poradzić?

Szeroka płytka paznokcia – jak sobie z nią poradzić?