21.4.2022
Terminarz wizyt - podstawa dobrej organizacji
Produkty

Terminarz wizyt - podstawa dobrej organizacji

by Indigo Nails
3 min. czytania

Czego nie może zabraknąć w salonie stylizacji paznokci? Na pewno w pierwszej kolejności wymienisz niezbędne sprzęty, lakiery hybrydowe, środki do dezynfekcji, ale… Czy to na pewno wszystko? Dziś nieocenioną pomoc stanowią aplikacje i programy ułatwiające organizację pracy - Klientki jednak nie mają do nich dostępu, a czasami zapamiętanie kolejnego, ważnego terminu wizyty - czy to u kosmetyczki, czy to u lekarza - bywa trudne. Co może pomóc? Nasz nowy terminarz wizyt! Sprawdź, dlaczego to niezbędne akcesorium właśnie w Twoim salonie!

Spóźnialskie klientki? Podaruj im terminarz wizyt!

Terminarz wizyt to jeden z tych niepozornych dodatków, który doceniają Klientki. Wizytówkowy format z łatwością zmieszczą w portfelu, kalendarzu lub też w niewielkiej kieszonce torebki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ustawić przypomnienie w telefonie, ale czasami działania w biegu mogą doprowadzić do nieintencjonalnej pomyłki. Kiedy to Ty sięgasz po terminarz wizyt i zapisujesz w nim daty, masz pewność, że zrobiłaś to poprawnie. Dbasz zatem nie tylko o swój komfort, ale też o komfort Klientek.

Za co jeszcze polubisz nasze akcesorium? Po pierwsze - za czytelność. A po drugie? Za stylowy design! Terminarz wizyt zaprojektowaliśmy tak, abyś komfortowo zapisała Klientce nawet cztery daty wraz z godzinami Waszych kolejnych spotkań. Piękne kolory oraz logo Indigo dodatkowo podkreślą, że na co dzień korzystasz z produktów najlepszej jakości.

Terminarz wizyt (pakowany w pudełku po 100 sztuk) - dzięki oklejeniu matową folią - cechuje się większą wytrzymałością i spokojnie przetrwa w torebce Klientki, a Ty możesz po nim swobodnie pisać długopisem.

Czasami warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania i skorzystać z praktycznych dodatków, które ułatwiają sprawną organizację pracy! Z terminarzem pomożesz nie tylko sobie, lecz również swoim Klientkom - od teraz planowanie wizyt pełnych przyjemności stanie się wyjątkowo proste!

Patent na efektywną pracę? Terminarz to nie wszystko!

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoją zawodową efektywność? Szukasz inspiracji lub nowych form promocji? Sięgnij zatem do… podcastów Indigo! To kopalnia wiedzy z zakresu marketingu! Posłuchaj inspirujących relacji i czerp z doświadczenia naszych rozmówczyń. To one zdradzają swoje patenty na sukces, opowiadają o dobrej organizacji pracy, kontakcie z Klientkami czy wpływie Internetu na rozwój ich biznesu. Planowanie, korzystanie z zaawansowanych narzędzi czy terminarzy wizyt bez wątpienia ułatwia pracę, ale czasami to najbardziej życiowe historie mają największy wpływ na rozwój kariery!

Aromatyczna pielęgnacja ciała i dłoni - poznaj kosmetyki Black Madonna

Aromatyczna pielęgnacja ciała i dłoni - poznaj kosmetyki Black Madonna

Fioletowe paznokcie - bądź modna razem z Tres Lavendes

Fioletowe paznokcie - bądź modna razem z Tres Lavendes