23.3.2023
SPRING 2023 - dziel się energią wiosennych barw!
Produkty

SPRING 2023 - dziel się energią wiosennych barw!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Poczuj wiosenne przebudzenie i dziel się pozytywną energią barw najnowszej kolekcji Indigo SPRING 2023! Odkryj 11 pastelowych odcieni i twórz stylizacje, które tej wiosny zawrócą w głowie Twoim klientkom.

Wiosenne paznokcie - twórz stylizacje pełne optymizmu

Po długich zimowych miesiącach potrzebujesz oddechu, lekkości i zastrzyku pozytywnej energii? Przywołaj wiosnę na paznokciach - i nie tylko - sięgając po najnowsze propozycje Indigo. Pastelowe lakiery hybrydowe z kolekcji Spring 2023, wypełnione po brzegi radością i optymizmem, pozwolą Ci stworzyć najmodniejsze zdobienia tego sezonu. Poczuj moc kolorów i pozwól wiośnie rozgościć się na dobre!

Pastelowe paznokcie w odcieniach kolekcji SPRING 2023

Wiosenna kolekcja Indigo zawiera 11 zjawiskowych, pastelowych hybryd, wśród których znalazło się 7 odcieni o klasycznym, gładkim wykończeniu, 2 kolory nakrapiane czarnymi drobinkami oraz 2 coverowe bazy hybrydowe z połyskującymi drobinkami: 

Najmodniejsze paznokcie na wiosnę

Pastelowe lakiery hybrydowe kolekcji SPRING 2023 doskonale sprawdzą się w solowych występach. Każdy z nich to gotowy pomysł na wiosenną stylizację, która z pewnością zachwyci Twoje klientki. Subtelne, rozbielone odcienie będą świetnym dodatkiem zarówno do lekkich, codziennych strojów, jak i zwiewnych sukienek, które już wkrótce wyciągniemy z naszych szaf. 

Wiosenną paletę Indigo skomponowaliśmy w taki sposób, by wszystkie jej odcienie doskonale ze sobą współgrały i pozwoliły Ci tworzyć zachwycające, fantazyjne zdobienia. Gładkie paznokcie w różnych kolorach, pastelowe fale, a może florystyczne wzory? Z kolekcją SPRING 2023 każde Twoje wiosenne szaleństwo będzie skazane na sukces!

Tylko teraz! Premierowy zestaw SPRING 2023 w promocyjnej cenie

Pozytywnej energii nigdy za wiele! Zamiast zastanawiać się, który z odcieni wybrać, sięgnij po zestaw wszystkich 11 wiosennych hybryd Indigo, który tylko teraz dostępny jest w obniżonej, promocyjnej cenie! Oprócz pastelowych nowości w naszym premierowym zestawie znajdziesz naklejki wodne z inspirującymi napisami, które będą idealnym dodatkiem do Twoich optymistycznych, wiosennych stylizacji, a także elegancki wzornik oraz Peeling do dłoni i stóp Drama Queen. 

SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ

Naklejki wodne na paznokcie – szybko, prosto i ozdobnie

Naklejki wodne na paznokcie – szybko, prosto i ozdobnie

Confetti – pyłki do paznokci idealne, by wstrzelić się w trendy

Confetti – pyłki do paznokci idealne, by wstrzelić się w trendy