Wyjątkowi goście, nadchodząca kolekcja i konkurs - oto odcinek specjalny

Jesteś z nami w każdy czwartek o godzinie 17:00 i oglądasz najnowsze VLOG-i Indigo? Doskonale! Zapewne wiesz, że każdy film to zatem potężna dawka inspiracji oraz merytorycznej wiedzy. Dziś wcale nie zrezygnowaliśmy z tej formuły, ale… znacznie ją wzbogaciliśmy! Gościmy dziś bowiem aż dwie rozmówczynie: youtuberkę, podróżniczkę oraz wizażystkę - Agnieszkę Grzelak oraz stylistkę i instruktorkę Indigo z Warszawy - Agatę Kaczmarek! Budujemy piękny migdał, ogłaszamy wyjątkowy KONKURS i pokazujemy kolory z kolekcji, która już niebawem pojawi się w naszej ofercie! Obejrzyj ten wyjątkowy odcinek specjalny i… spełnij swoje marzenia!

Odcinek specjalny VLOG-a Indigo - co w nim robimy?

Agnieszka Grzelak to jedna z największych polskich youtuberek, która zaraża inne kobiety miłością do podróżowania, wyzwań i czerpania z życia pełnymi garściami. Uwielbia pięknie wystylizowane paznokci, więc na co dzień odwiedza w Warszawie swoją stylistkę - Agatę Kaczmarek. Dziś nasze bohaterki znalazły się na naszej kanapie, by nie tylko stworzyć olśniewającą stylizację, ale też opowiedzieć o tym, ile satysfakcji daje praca wypełniona pasją.

Agata Kaczmarek na paznokciach Agi buduje paznokcie w kształcie migdałów i maluje je kolorami z kolekcji Lipstick Tres Lavendes tak, by całe zdobienie przypominało ultramodne paski zebry. Po jakie produkty sięgnęła w trakcie pracy? Ich lista znajduje się poniżej!

Oprócz tego w naszym filmie nie mogło zabraknąć wiedzy merytorycznej! Wyjaśniamy w nim między innymi, dlaczego należy wetrzeć w paznokcie minimalną ilość bazy oraz jak poprawnie podłożyć formę. Z bliska przyglądamy się również jednemu z najbardziej popularnych żeli w ofercie Indigo - mowa oczywiście o Take Your Time Builderze!

  • Dlaczego można stworzyć nim przepiękny szkielet?
  • Jak zminimalizować ryzyko pieczenia w lampie podczas jego utwardzania?
  • Kiedy można pozwolić sobie na grubszy szkielet, a kiedy powinien pozostać cieńszy?
  • Co łączy paznokcie oraz… kartę kredytową?

Odpowiedzi na te pytania czekają oczywiście w filmie, ale to nie wszystko… Przygotowaliśmy również konkurs! Sprawdź, co musisz zrobić, by wziąć w nim udział!

Jak wziąć udział w konkursie?

Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu? Pasję zamienić na zawód marzeń? Zrobić coś… zupełnie nowego? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy 6 profesjonalnych szkoleń dla 6 niezwykłych osób!

Napisz w komentarzu pod najnowszym filmem z Agą Grzelak, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać! W ramach nagrody zaprosimy Cię na szkolenie do łódzkiej Centrali i nauczymy budowy perfekcyjnego migdała! Materiały dydaktyczne, wyżywienie, pobyt i oczywiście fenomenalna szkolenie we wspaniałej atmosferze i w towarzystwie Instruktorek Indigo czekają! Kto wie, może to właśnie Ty wygrasz? Liczymy na Twój komentarz!

Opublikowano:

14.04.2022

Zaktualizowano:

11.06.2024