Wiosna pod znakiem klasycznego manicure – zainspiruj się!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że lakiery hybrydowe absolutnie podbiły świat malowania paznokci. Mimo to klasyczne lakiery nadal mają grupę wiernych fanek  – chociażby dlatego, że taki manicure z łatwością można wykonać w domu i zmieniać jego kolor tak często, jak tylko ma się na to ochotę. . Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, to dobrze trafiłaś! W tym artykule pokażemy kilka cudownych stylizacji z klasycznymi lakierami proteinowymi od Indigo w roli głównej.  Zaczynamy!

Żegnamy zimę z Goodbye Winter

W tym roku zima pokazała, że nadal potrafi zaskoczyć. Wszystko jednak ma swój początek i koniec – dlatego jeśli chcesz pożegnać zimę, najlepiej zrobić to z kolorem Goodbye Winter . To subtelny odcień szarości, który potrafi zaczarować swoją elegancją – to świetny sposób na piękne, codzienne stylizacje.

Pomyśl o wiośnie z lakierem Think Spring!

Jeśli jesteśmy przy wiosennych tematach, to w Twojej kolekcji nie może zabraknąć koloru, którego nazwa mówi wszystko: Think Spring ! Ten zielono-żółty odcień to połączenie dwóch kolorów dominujących właśnie o tej porze roku. Przypadek? W żadnym wypadku!

Ugly Betty – brzydka tylko z nazwy

Ugly Betty to kolor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – to jeden z najczęściej wybieranych różowych odcieni z naszej oferty!   Łączy subtelną kobiecość z nutą romantyzmu. Czy to nie doskonałe połączenie na wiosenne, słoneczne dni? Naszym zdaniem – zdecydowanie!

Pełna paleta wiosennych barw

Wiosenne kolory mają to do siebie, że przenikają się i uzupełniają, tworząc cudowne połączenia i kolorystyczne kompozycje. Ten sam efekt możesz uzyskać na swoich paznokciach. Wystarczy, że użyjesz kilka wiosennych kolorów lakierów proteinowych. Przyznaj sama,  kolory Think Spring, Pif Paf  i Mimosa  na jednej dłoni prezentują się naprawdę fantastycznie!

Klasyczny manicure… szybciej!

Stary jak świat żart mówi, że kobieta najbardziej bezbronna jest podczas malowania paznokci. Czas oczekiwania na wyschnięcie lakieru może przysporzyć problemów! Istnieje jednak sposób, by przyśpieszyć ten proces. Wystarczy kropla wysuszacza Dry Up Nail Polish Drops . Dzięki temu produktowi lakier zyska na błysku i trwałości, a dodatkowo  nawilży skórę wokół paznokci, gwarantując piękny efekt stylizacji. Jeśli jeszcze nie masz go w swojej kolekcji – najwyższa pora to zmienić!

A żeby Twoje paznokcie wyglądały jeszcze lepiej, warto stylizację oprzeć na solidnej podstawie i zakończyć ją odpowiednim szlifem. Do tego zadania również możesz się przygotować! Wystarczy, że użyjesz Protein Base&Top 2in1 . To  doskonała baza pod lakiery proteinowe a jednocześnie top coat, który zadba o wytrzymałość stylizacji. Proste? Bardzo. Szybkie? Zdecydowanie. Wygodne? Jak najbardziej. Przekonaj się sama!

Opublikowano:

26.03.2021

Zaktualizowano:

06.11.2023