Wielki powrót 6 neonów – odkryj na nowo soczyste kolory wakacji 

Przypomnij sobie najbardziej udane wakacje i kolory, które Ci wtedy towarzyszyły. Nieważne, czy masz przed oczami orzeźwiającego Aperola z beach baru, romantyczny zachód słońca lub… neonowe paznokcie idealnie dopasowane do plażowej stylówki. Jedno jest pewne – na letniej palecie musi być miejsce dla soczystych czerwieni i pomarańczy. Odkryj na nowo ich energię razem z wielkim powrotem 6 wyrazistych lakierów hybrydowych i zbieraj kolejne ekscytujące wspomnienia. Sprawdź, czy na liście są kolory, na które czekałaś i… zgarnij nowość w gratisie!

Pomarańczowe, różowe czy czerwone paznokcie na urlop? Wybieraj!

Czerwone paznokcie nigdy nie zawodzą – również na wakacjach. I nawet jeśli teraz taka stylizacja kojarzy Ci się nieco zachowawczo, pamiętaj, że to tonacja czyni różnicę! Klasyczne odcienie wymień na Out Of Control i Watermelon, które właśnie powróciły do naszego sklepu. Jeśli należysz do teamu #czerwonepaznokcie, te dwa neony zaspokoją Twoją chęć wakacyjnych szaleństw.

Manicure w odcieniach drinków? Tylko z powracającymi Oh So Special i Bahama Mama. Zwłaszcza na urlopie, kiedy okazji do świętowania bywa więcej. Na letnie imprezy pod gwiazdami wybierz pomarańczowe paznokcie neonowe i nieskrępowana celebruj najpiękniejsze momenty lata.

Summer Joy i Macarena to dwa ostatnie lakiery hybrydowe ponownie dostępne w sklepie. Neonowe róże święcą triumfy za sprawą Barbie nails, więc wykorzystaj potencjał tego trendu. W końcu przewaga dorosłości nad beztroską dzieciństwa polega na tym, że to Ty decydujesz, jak będą wyglądać Twoje wakacyjne zabawy (nie tylko z kolorami…).

Nie chcesz ograniczać się do jednego lub dwóch powracających lakierów hybrydowych? Sięgnij po zestaw Oldschool ze wszystkimi odcieniami, na których powrót czekałaś. Znajdziesz w nim również 1 zupełnie nowy kolor gratis – Redosny! Razem z zestawem odtwarzaj stylizacje z ubiegłych sezonów lub szalej z najmodniejszymi wzorami – paznokcie neonowe to klasyka, której nie trzeba bronić!

Neonowe paznokcie – odkryj inspirujące wzory

Na hasło: neonowe paznokcie masz w głowie jedynie gładkie looki? To jedna z wielu możliwości – zwłaszcza gdy brakuje Ci czasu. Jeśli chcesz wydobyć z powracających kolorów to, co najpiękniejsze, przygotuj koniecznie podkład z Whitemine Base, by podbić ich tonację.

Płomiennej energii neonów w macie trudno się oprzeć. Zabezpiecz paznokcie Super Mattem lub sięgnij po Stracciatellę, czyli top matowy z apetyczną drobiną. Szybko, efektownie i charakterystycznie – to najprostszy patent na udaną wakacyjną stylówkę.

Lubisz nenowe mixy? Postaw na soczyste (nawet kilkukolorowe!) ombre lub jeszcze bardziej zaawansowane frombre. A jeśli masz ochotę subtelne mani wzbogacić mocnymi akcentami, oldschoolowe odcienie wykorzystaj do zmalowania najmodniejszych zdobień takich jak:

  • neonowy french;
  • swirl nails;
  • paznokcie w kropki.

Zobacz, jak wykorzystać kolory z zestawu Oldschool i zainspiruj się stylizacjami Indigo Designers.

Opublikowano:

03.07.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023