VIII Konferencja Indigo – wyznaczamy trendy paznokci na lato 2023

Konferencji Indigo chyba nie trzeba przedstawiać już żadnej miłośniczce profesjonalnej stylizacji paznokci. Od 2022 zorganizowaliśmy aż osiem tych cyklicznych, bezpłatnych wydarzeń online, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem w branży! Ostatnia, VIII Konferencja Indigo otwierała sezon wakacyjny – nie zabrakło wyjątkowych premier, promocji i inspiracji na najmodniejsze paznokcie na lato!

Od Wielkiej Brytanii po Norwegię – goście VIII Konferencji Indigo

Wiele uczestniczek Konferencji Indigo czeka na przedpremierowe pokazy i promocje. Zawsze najważniejszy punkt programu tworzą jednak pokazy poprowadzone na żywo przez Indigo Educators. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak pracują najlepsze z najlepszych – w końcu nasze prelegentki to wielokrotne laureatki mistrzostw, które dzielą się swoim know -how i pokazują autorskie propozycje najmodniejszych zdobień paznokci.

Tym razem VIII Konferencja Indigo miała prawdziwie międzynarodowy wymiar. Instruktorki Indigo występujące u boku Magdaleny Malaczyńskiej swoją karierę rozwijają poza Polską i tam prowadzą centra szkoleniowe. Dominika Satro szkoli w Wielkiej Brytanii, Natalia Raczyński w Niemczech, a Judyta Norberciak i Klaudia Szpak-Małecka na co dzień pracują w Norwegii. Każda z wyjątkowych gościń Konferencji Indigo opowiedziała swoją inspirującą historię zawodową i pokazała, jak wykonać wakacyjne zdobienia paznokci.

Lato w manicurze, czyli wakacyjne zdobienia paznokci

VIII Konferencja Indigo odbyła 20 maja i mimo że mamy środek wiosny, to nasza branża już przygotowuje się do gorącego sezonu wakacyjnego. A wtedy niemal każda kobieta lubi zaszaleć, więc znajomość trendujących paznokci na lato to podstawa.

Podczas konferencyjnych pokazów Indigo Educator pracowały przedpremierowo kolorami najnowszej, wakacyjnej kolekcji, która niebawem pojawi się w regularnej sprzedaży!

Uczestniki Konferencji Indigo otrzymały rabat na kurs online Mix Letnich Zdobień z 10. unikalnymi stylizacjami paznokci na wakacje! Kurs zawiera zdobienia o różnym poziomie trudności – zarówno te salonowe, jak i bardziej zaawansowane tak, by można szlifować umiejętności i wykazać się artystycznym kunsztem!

VIII Konferencja Indigo – czas premier i nowości

Prezentowanie najmodniejszych paznokci na lato w doborowym towarzystwie to nie wszystko. Dla wszystkich uczestniczek VIII Konferencji przygotowaliśmy także inne niespodzianki. Co się wśród nich znalazło? Po pierwsze – możliwość przedpremierowego zakupu zestawu wakacyjnej kolekcji oraz limitowanej bluzy Greensetter. Po drugie – szansa na skorzystanie z wyjątkowych promocji -25% na pyłki, ozdoby i kosmetyki Home SPA.

Na Konferencji taniej można było kupić też książkę Businesswoman. To must-have każdej kobiety, która chciałaby rozwijać się zawodowo w branży stylizacji paznokci. Do zamówień konferencyjnych powyżej 40 zł dodawaliśmy peeling enzymatyczny Seventh Heaven. #IndigoGirls, które zrobiły zakupy za minimum 400 zł, zgarniały do kolekcji limitowany lakier hybrydowy La Wanda.

VIII Konferencja Indigo należała zdecydowanie do jednego z najgorętszych eventów sezonu w branży stylizacji paznokci. Podczas kolejnej edycji tego wydarzenia musisz być już z nami!

Opublikowano:

24.05.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023