Top do paznokci Stracciatella - postaw na piękne wykończenie mani!

Top do paznokci zwieńcza niemal każdą stylizację hybrydową, żelową lub akrylową. To on zabezpiecza perfekcyjny manicure i sprawia, że staje się odporny na wszelkie uszkodzenia, zarysowania oraz przetarcia. Czy to jednak jedyne zadanie tego produktu? W Indigo mamy nie jeden, lecz kilka rodzajów top coatów, a teraz do naszej potężnej rodziny dołącza Stracciatella! Za co ją pokochasz? Odpowiedź czeka w poniższym artykule!

Stracciatella - top do paznokci z czarnymi drobinkami

10370548
right

Top matowy kojarzy się z elegancją i szykiem. Uwielbiamy tak wykończone stylizacje, ale czasami chcielibyśmy stworzyć manicure z lekkim twistem i nie tracić na to zbyt dużo czasu. Mocowanie ozdób zapewnia spektakularny efekt, ale w salonie bardzo często zależy nam na skróceniu czasu pracy. Chodzi za Tobą (lub za Twoją Klientką) matowy look wzbogacony drobiną? Stracciatella Top Coat będzie strzałem w dziesiątkę!

Matowy top do paznokci o średnio-gęstej konsystencji nie tylko skutecznie zabezpiecza stylizację oraz przedłuża jej trwałość, ale też dodatkowo ją urozmaica. Można powiedzieć, że jest to matowa odpowiedź na nasze trzy kultowe, błyszczące topy z połyskującymi drobinami - mowa oczywiście o Topciuszku, Top Model i Toplessie.

Dodatkowo Stracciatella to top coat, który nie pozostawia lepkiej warstwy. Wniosek? Utwardzonych paznokci nie trzeba przemywać cleanerem. Wystarczy odczekać około 1 minutę po wyjęciu dłoni z lampy, a w ręce wmasować krem!

Top coaty w ofercie Indigo - jak je dopasować?

W zasadzie topy możemy podzielić na dwa rodzaje - błyszczące i matowe. Czy wszystkie jednak zachowują się tak samo? Oczywiście, że nie! Warto mieć tego świadomość i wybierać produkty w pełni dopasowane do potrzeb swojej stylizacji.

Zacznijmy od gładkiego brata Stracciatelli, czyli matowego topu Super Matte. On również nie pozostawia warstwy lepkiej, jest elastyczny, więc nie pęka na paznokciach i utrzymuje je w nieskazitelnym stanie nawet do kilku tygodni. Pokochają go miłośniczki gładkiego manicure utrzymanego w matowej stylistyce.

Wśród błyszczących top coatów bez lepkiej warstwy znalazł się oczywiście kultowy Tip Top, a także Dry Top. Czy można używać ich jednak naprzemiennie? Oczywiście, że nie! Tip Top to sprzymierzeniec każdej klasycznej hybrydy. Dry Top sprawdzi się z kolei do zabezpieczania twardych stylizacji - żelowych czy też akrylowych. Lepkiej warstwy nie posiadają również wcześniej już wspomniane błyszczące topy z drobinkami.

Niektóre top coaty Indigo muszą mieć usuniętą lepką warstwę przy pomocy Cleanera Shea Super Shine Effect. Po pierwsze będzie to Wet Look oraz Gloss 3D - czyli topy, dzięki którym utrwalisz nawet najdelikatniejsze zdobienia. Po drugie - Top Coat Pro White doskonale zabezpieczający jasne, pastelowe kolory oraz nasz wieloletni przyjaciel, czyli klasyczny Removable Top Coat.

Nieważne, jakie looki uwielbiasz - matowe, błyszczące czy wzbogacone z drobinkami. W Indigo znajdziesz takie produkty, które skutecznie zabezpieczą najpiękniej wystylizowane paznokcie! Pamiętaj, że u nas czekają również produkty, które znacząco skracają czas pracy! Mamy na myśli kultowe Mineral Base - preparaty 3w1 pełniące funkcję bazy, koloru oraz topu. Whitemin Base sprawdzi się zarówno w roli klasycznej bazy (idealnej do jasnych odcieni lub neonów), jak i mlecznego koloru niewymagającego zabezpieczania topem! To idealny sposób na naturalny efekt zadbanych dłoni - na pewno Ci się spodoba!

Opublikowano:

04.05.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023