Top do paznokci Hot Dot - kropka nad i Twojego mani

Baza, kolor i top to trio, którego nie trzeba przedstawiać żadnej fance stylizacji paznokci! My uwielbiam ułatwiać Wam życie, dlatego przedstawiamy najnowszy hybrydowy top coat, który nie tylko pięknie nabłyszczy czy zabezpieczy stylizację przed pękaniem. Poznaj Hot Dot – postaw z nim kropkę nad i nawet najprostszego mani.

Hot Dot - top hybrydowy 3w1

Jakie zadanie ma top hybrydowy? Przede wszystkim musi zabezpieczać kolor i paznokcie - między innymi przed pękaniem. To dzięki temu produktowi stylizacja przez nawet trzy tygodnie prezentuje się bardzo dobrze, a Ty nie musisz martwić się, że wybrany przez Ciebie lakier zmienia swój odcień.

Każdy top hybrydowy do paznokci dostępny w ofercie Indigo ma nieco inne właściwości tak, byś z łatwością dopasowała go do własnych preferencji i potrzeb Klientek. Teraz do naszej topowej rodziny dołącza Hot Dot.

Po pierwsze - nabłyszcza.

Po drugie - zabezpiecza.

A po trzecie? Został wzbogacony czarnymi drobinkami, które układają się nieregularnie na powierzchni paznokcia i pozwalają na stworzenie subtelnego mani z twistem.

Alternatywa dla połysku – matowe topy do paznokci z drobinkami

Nasz nowy top hybrydowy nie posiada warstwy lepkiej, co dodatkowo przyspieszy czas Twojej pracy - po utwardzeniu stylizacji w lampie nie musisz przemywać jej Cleanerem. Z kolei średnio-gęsta konsystencja topu nabłyszczającego sprawia, że podczas pracy ryzyko zalania skórek zostaje zmniejszone do minimum!

Błyszczące paznokcie hybrydowe pokochały tysiące kobiet na świecie, ale nie można zapominać też o fankach eleganckiego matu. Jeśli również lubisz takie wykończenie mani, poznaj nasze matowe top coaty z drobinkami. Prince i Princess to książęca para topów z multikolorowymi drobinkami. Księcia wyróżnia przewaga błękitnego błysku, a Księżniczkę – różowego. Jeśli szukasz matowej alternatywy dla nabłyszczającego topu do paznokci Hot Dot, skuś się na apetyczną Straciatellę. Zobacz, co pisaliśmy o niej na blogu, gdy miała swoją premierę!

Opublikowano:

09.12.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023