Superhot! – odkryj nowy błyszczący top do paznokci Indigo

Czasy, kiedy top do paznokci tylko zabezpieczał stylizację, mamy już dawno za sobą. Pora przedstawić zatem kolejną nowość wśród preparatów zwieńczających manicure (lub pedicure). Sięgnij po naszego debiutanta i zapewnij sobie prawdziwie gorący rozgłos. Nie ukrywamy – od topu Superhot! trudno jest się oderwać!

Jak działa Superhot!?

10370593
left

Top do paznokci z drobinkami Superhot! nie tylko nabłyszcza paznokcie i przedłuża trwałość stylizacji. Formuła wzbogacona holograficznymi drobinkami w jasnoróżowym odcieniu to dodatkowa ozdoba nawet najbardziej subtelnego manicure’u. Nowy top coat Indigo spełnia zatem kilka funkcji – nabłyszcza, chroni i ozdabia.

Superhot! aplikuj na warstwę lepką wybranego lakieru hybrydowego lub zabezpieczaj nim stylizacje żelowe. Wystarczy, że utwardzisz go 30 sekund w lampie i gotowe! Z naszej gorącej nowości nie musisz usuwać też warstwy lepkiej – po wyjęciu dłoni z lampy odczekaj minutę i ciesz się lśniącą stylizacją, która mieni się delikatnymi drobinkami.

Pomysły na nowy nabłyszczający top do paznokci Indigo

Subtelna i zarazem gorąca natura topu do paznokci z drobinkami Superhot! sprawia, że nie potrzebuje on zbyt wielu dodatków, by wyglądać dobrze. Świetnie spisze się w pracy salonowej, kiedy Klientki marzą o stylizacjach z dodatkowymi efektami, ale nie zawsze mają czas na ich wykonanie. 

Z czym łączyć top coat Superhot!? Tradycyjnie ogranicza Cię Twoja własna wyobraźnia. Po pierwsze Superhotem! wzbogacaj minimalistyczne stylizacje. Zabezpiecz nim nudziakowe lakiery hybrydowe (np. Monday Jetlag albo Nudas), pastele (Luisa Ibiza, Ela Pastela czy Lavender Milk). Jeśli jesteś fanką paznokci żelowych, wybierz coverowy odcień i po prostu pokryj go naszym nowym topem z drobiną.

Po drugie Superhot! przyda się również w sezonie weddingowym. Temat idealnych paznokci na wesele powraca w każdym sezonie. Przygotowania do niego dobrze jest zacząć odpowiednio wcześnie i szukać nowości, które usprawnią przyszłą pracę. Nie każda panna młoda chce mieć na paznokciach ślubnych szalone zdobienia – wtedy wystarczy lakier z kolekcji Springsecco lub Wedding oraz Superhot! w roli zabezpieczenia.

Co sprawia, że nowy błyszczący top jest tak gorący? Jego uniwersalność – stworzysz z nim najpiękniejsze stylizacje imprezowe, randkowe i utrzymane w ryzach biurowego dress code’u. Wszystko zależy od tego, z czym zestawisz Superhota! – czas więc poznać Twoje pomysły na stylizacje.

Opublikowano:

28.02.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023