Spicy Sugar - pielęgnacja, która rozgrzewa zmysły

Powoli żegnamy lato premierą nowych, aromatycznych kosmetyków dołączających do linii Indigo Home SPA. Krem do rąk i balsam do ciała Spicy Sugar to nasza nowa, aromatyczna propozycja, która idealnie koresponduje z wczesnojesienną aurą. Coraz częściej mamy ochotę otulać się nie tylko miękkimi swetrami, ale też ciepłymi akordami. Poznaj moc Spicy Sugar i poczuj moc pielęgnacji rozgrzewającej zmysły.

Jak pachnie Spicy Sugar?

Spicy Sugar to elegancki, perfumeryjny zapach, który zachwyci każdą fankę jesiennych atrybutów. Tuż po rozmasowaniu emulsji na skórze poczujesz kojącą woń słodkiej wanilii przenikającej się ze zmysłowym piżmem, ambrą i drzewem cedrowym. To subtelna, rozgrzewająca mieszanka, która kojarzy się z lekkim deserem jedzonym w leniwe popołudnie pod cieplutkim kocem.

Głębię kompozycji Spicy Sugar tworzy dyskretny owocowo-kwiatowy bukiet, który sprawia, że cały zapach nabiera łagodności. Otulająca woń balsamu i kremu do rąk Indigo pozwoli stworzyć odprężający, jesienny rytuał pielęgnacyjny. Zapal swoją ulubioną świeczkę, zrób rozgrzewającą herbatę z cytryną i sięgnij po aromatyczne kosmetyki z linii Indigo Home SPA.

Jesienna pielęgnacja skóry z kremem do rąk i balsamem do ciała Indigo

Ciało po lecie wymaga szczególnej pielęgnacji - upalna pogoda, częsty kontakt ze słońcem czy kąpiele w słonej wodzie mogły przyczynić się do przesuszenia naskórka. Przywróć mu komfort i zapomnij o nieprzyjemnym uczuciu szorstkości czy zaczerwienieniach. To właśnie dlatego tak ważne jest teraz, byś teraz postawiła na regularne, codzienne nawilżanie.

Porcję balsamu do ciała Spicy Sugar rozprowadzaj na oczyszczonym i osuszonym ciele. Wieczorem poświęć dodatkowo kilka minut na tę nawilżającą praktykę. Kosmetyk, którego formuła oparta jest na odżywczym maśle Shea i oleju z orzechów makadamia, sprawi, że Twoja skórka znowu stanie się miękka, gładka, elastyczna i odżywiona.

Krem do rąk to również pielęgnacyjne must-have - niezależnie od pory roku. Idealnie, jeśli będziesz stosować go bardzo regularnie, a więc po myciu rąk, kontakcie z detergentami i zawsze wtedy, gdy poczujesz, że Twoje dłonie potrzebują dodatkowej porcji aromatycznego nawilżenia!

Opublikowano:

14.09.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023