Paznokcie Ballerina w stylu Princess Nails - błędy, których powinnaś się wystrzegać

Marzysz o przemienieniu klasycznej Balleriny w olśniewającą Prima Ballerinę? Poznaj nasz sekret i wypróbuj efekt Princess Nails. Dzięki niemu paznokcie mienią się tysiącem połyskujących drobinek! Co jednak sprawi, że Twoja stylizacja zwali z nóg? Oczywiście perfekcyjny kształt!

Paznokcie Ballerina zachwycają niebanalnym efektem, ale jego wykreowanie wymaga więcej pracy. W nowym filmie zdradzamy więc, jakich błędów musisz się wystrzegać, jeśli chcesz, stworzyć look doskonały. 

Dbasz o swój warsztat? Uwielbiasz stylizacje pełne blasku? Nasz VLOG czeka właśnie na Ciebie!

Połyskujące paznokcie żelowe Ballerina - co będzie potrzebne do ich wykonania?

Planujesz wykonać Ballerinę? Paznokcie pokryte starannie dopasowanymi preparatami to podstawa trwałej i bezpiecznej stylizacji. Sprawdź, czy wszystko masz pod ręką. Co dokładnie będzie Ci potrzebne? Poniżej znajdziesz listę produktów, z których korzystaliśmy, podczas nagrywania filmu.

Same preparaty to oczywiście zbyt mało, by stworzyć bestsellerowy kształt paznokci Ballerina. Sięgnij zatem po niezbędne narzędzia. W naszym filmie użyliśmy:

Pamiętaj, że we VLOG-u skupiamy się na tym, jak nadać paznokciom Ballerina prawidłowy kształt oraz co zrobić, by stylizacja mieniła się niczym kreacja bajkowej księżniczki. Dłonie naszej modelki przygotowaliśmy wcześniej, więc i Ty musisz pamiętać o:

 • wstępnym opracowaniu skórek frezami i (jeżeli jest to konieczne) wycięciu ich nożyczkami lub cążkami;
 • zdjęciu masy żelowej, jeśli była taka potrzeba (więcej szczegółowych informacji, jak prawidłowo i bezpiecznie zdjąć żel i hybrydę, znajdziesz w naszym innym filmie, wróć do niego koniecznie!);
 • wyrównaniu powierzchni bufferem i jesteś gotowa do pracy!

Kultowy kształt paznokci Ballerina - jak zrobić go poprawnie?

Początkowo nadawanie paznokciom kształtu Balleriny nie powinno sprawiać żadnych trudności, ponieważ pierwsze kroki stylizacji praktycznie zawsze pozostają takie same!

 1. Zacznij oczywiście od odtłuszczenia zmatowionej płytki fioletowym Cleanerem.
 2. Zaaplikuj cienką warstwę lakierową Acid Free Primer.
 3. Pędzlem Gel Brush nr 4 wetrzyj niewielką ilość bazy Perfect Base (lub wielozadaniową Protein Base), utwardź ją 60 sekund w lampie Multi Led i…

…i przejdź do właściwego etapu stylizacji - zbudujesz kształt paznokci Ballerina w stylu Princess Nails. To również moment, w którym możesz napotkać pierwsze trudności, ale spokojnie! Dzięki naszej przejrzystej instrukcji dowiesz, jak panować nad warsztatem.

Marzysz o paznokciach Ballerina? Tych błędów nie popełniaj!

Nasza instruktorka krok po kroku tłumaczy, jakie błędy można popełnić na każdym etapie stylizacji podczas nadawania paznokciom kształtu Balleriny. Analizujemy najczęstsze wpadki, które zdarzają się niejednej z nas! Pamiętaj - pomyłka nie jest niczym złym, jeśli wiesz, jak ją naprawić, a z naszym VLOGIEM to naprawdę łatwe!

Obejrzyj najnowszy film i dowiedz się, jakich błędów nie popełniać, jeśli chcesz, by Twoje paznokcie Ballerina zawsze zachwycały! Odkrywamy wszystkie tajniki tej stylizacji i zdradzamy:

 • dlaczego źle podłożona forma to pierwszy krok do tragedii?
 • Czemu niepoprawne rozłożenie żelu na formie uniemożliwi nadanie paznokciom prawidłowego kształtu?
 • Co sprawia, że paznokieć bez apexu i ze zbyt dużą ilością produktu na wolnym brzegu nie wygląda estetycznie?
 • Jak prawidłowo posługiwać się pilnikiem, by kształt paznokci Ballerina prezentował się nienagannie?

Przekonaj się, czy poprawnie operujesz narzędziami. Swoją pracę porównaj z techniką prezentowaną przez naszą instruktorkę Indigo.

Kształt paznokci Ballerina - o czym musisz pamiętać?

Czego jeszcze dowiesz się z naszego filmu? Oczywiście pokażemy, jak w pełni poprawnie wykreować paznokcie żelowe Balleriny. To stylizacja, która wymaga nieco większej wprawy, ale to praktyka uczyni Cię mistrzynią! Zaprezentowane przez nas błędy to zbiór cennych wskazówek, ale dopiero stylizacja wykonana poprawnie od A do Z sprawi, że będziesz wiedziała, jak podołać temu wyzwaniu! O czym nie możesz zapomnieć?

 • Pamiętaj, że Ballerina najładniej prezentuje się na długich i przedłużonych paznokciach.
 • Zadowalający efekt jest trudny do uzyskania, jeśli pracujemy na naturalnej płytce.
 • Paznokcie Ballerina - jak sama nazwa wskazuje - kształtem przypominają baletkę dzięki swojemu ściętemu końcowi!

Paznokcie Ballerina w stylu Princess Nails - niech stylizacja rozbłyśnie!

Z naszego VLOG-a dowiesz się nie tylko, jak poprawnie opracować kształt paznokci Ballerina. Zadbaliśmy, aby nasza stylizacja prezentowała się niezwykle pod każdym względem. Princess Nails to subtelne i zarazem wyraziste zdobienie, które doskonale dopełni look! Pokażemy Ci prosty trik - dzięki niemu Easy Shape Milky Pink rozbłyśnie milionem drobinek! Jesteś gotowa, by wykreować niepowtarzalną stylizację z Balleriną?

Chcesz sprawdzić, jak Princess Nails prezentują się na najpopularniejszym kształcie paznokcia, czyli migdałku? Taki VLOG również przygotowaliśmy z myślą o Tobie! Porównaj obie wersje i wybierz swojego faworyta!

Opublikowano:

20.01.2022

Zaktualizowano:

07.11.2023