Nowe żele samopoziomujące w rodzinie Self Leveling Gels With Proteins

Przedłużanie paznokci zawsze jawiło Ci się jako długa i mozolna praca? A może masz trudności z opanowaniem żeli spływających na boki i zalewających skórki? Potrzebujesz więcej czasu podczas pracy? W takim razie wybierz nasze żele samopoziomujące i przekonaj się, że stworzenie perfekcyjnych stylizacji wcale nie musi Cię przerastać. Do naszej rodziny Self Leveling Gels With Proteins dołączyły dwa nowe żele - White oraz Clear. Zobacz, co musisz o nich wiedzieć, by wykonywać najpiękniejsze paznokcie żelowe!

Biały żel samopoziomujący Self Leveling Gel With Proteins 90 White

Do tej pory żele samopoziomujące Indigo dostępne były w dwóch nudziakowych odcieniach - Porcelain i Nude. Teraz w naszej ofercie pojawił się trzeci kolor - Self Leveling Gel With Proteins 90 White. Ma jedną, uniwersalną lepkość, przez co poziomuje się dość wolno i pozwala na spokojną, pozbawioną pośpiechu pracę.

Białym żelem samopoziomującym stworzysz paznokcie żelowe o dowolnej długości - zarówno te krótsze, jak i znacznie dłuższe. Bardzo dobry poziom krycia sprawia, że po żel mogą sięgać fanki minimalistycznych stylizacji utrzymanych w mlecznej kolorystyce. Żel w towarzystwie topu nabłyszczającego nie potrzebuje dodatków, by wyglądać dobrze.

To jednak nie jedyna propozycja - Self Leveling Gel With Proteins 90 White sprawdzi się podczas tworzenia princess nails, czyli paznokci z błyskotkami. Wystarczy, że w nieutwardzonej warstwie żelu zatopisz ulubione drobinki lub efekty Princess.

Przekonaj się, że stworzenie stylizacji godnej każdej (nawet dorosłej!) księżniczki nie jest wcale trudne. Z naszym filmikiem i nowym żelem samopoziomującym odtworzysz look z vloga, w którym krok po kroku pokazujemy, jak zrobić paznokcie w stylu princess nails.

Co pozwala lepiej wyeksponować na paznokciach neonowe i pastelowe odcienie? Oczywiście biel, więc żel do paznokci Self Leveling Gel With Proteins 90 White odnajdzie się również w roli podkładu. To zatem wyjątkowo uniwersalny produkt, który pozwoli spełnić niejednej kobiecie marzenia o długich paznokciach.

Sztukę przedłużania paznokci żelami na poziomie podstawowym masz już opanowaną do perfekcji? Czas zatem na dalszy rozwój - teraz czeka na Ciebie french konstrukcyjny. I tutaj też możesz wykorzystać nowy żel samopoziomujący Indigo, który pozwoli na stworzenie idealnie białej końcówki!

Teraz minimalistki, miłośniczki błyskotek i wielobarwnych stylizacji nie muszą wybierać - czeka na nie Self Leveling Gel With Proteins 90 White!

Transparentny żel do paznokci Self Leveling Gel With Proteins 120 Clear

Drugi nowy żel samopoziomujący to Self Leveling Gel With Proteins 120 Clear. Jego lepkość jest najwyższa, a więc będzie to produkt o najwolniejszym tempie poziomowania. Bez obaw może korzystać z niego każda początkująca stylistka, która potrzebuje więcej czasu na estetyczne rozłożenie materiału.

Transparentny żel do paznokci to również najbardziej uniwersalny wybór. Jeśli szukasz podkładu dla dowolnego żelu kolorowego lub lakieru hybrydowego, to właśnie Clear sprosta Twoim oczekiwaniom.

Co jednak sprawia, że żele samopoziomujące wznoszą stylizacje paznokci na wyższy poziom? Sprawdź zalety Self Leveling Gels With Proteins. Chcesz przetestować ten rodzaj żeli do paznokci? Wybierz mniejszą pojemność (15 ml), ale ostrzegamy - może szybko okazać się, że nie będziesz chciała pracować już żadnym innym produktem! Wtedy też zrób zapas żelu samopoziomującego w pojemniczku 50 ml.

Żele samopoziomujące do paznokci Indigo - zalety

Poznaj wszystkie zalety żeli samopoziomujących - piękne odcienie to jedynie wisienka na torcie!

Po pierwsze żele Self Leveling Gels With Proteins przyspieszają pracę. Ma na to wpływ wiele czynników. Przede wszystkim samopoziomująca formuła sprawia, że przy poprawnie wykonanej stylizacji piłowanie ograniczone jest do minimum - pilnikiem wystarczy wyrównać delikatne nierówności. Technika żel bez piłowania nie tylko skraca czas wykonywanej stylizacji, ale też jest komfortowa dla stylistek, które chciałby odciążyć swoje nadgarstki.

Oprócz tego średnio gęsta konsystencja i wysokie napięcie powierzchniowe:

  • ogranicza ryzyko zalania skórek;
  • sprawia, że preparat nie rozpływa się na boki;
  • ułatwia zbudowanie górnego łuku paznokcia.

Po drugie samopoziomujące żele do paznokci są komfortowe nie tylko dla stylistek, lecz również… dla klientek! Niska temperatura polimeryzacji zmniejsza dyskomfortowe uczucie pieczenia podczas utwardzania żelu w lampie! To jednak nie koniec - prawidłowo wykonana stylizacja utrzymuje się nawet do 6 tygodni. A która z nas nie ceni sobie produktów pozwalających na oszczędność czasu (a w efekcie również… pieniędzy)?

Po trzecie żele samopoziomujące Indigo wykorzystasz do stworzenia wielu różnorodnych stylizacji. Możesz zbudować nimi długie paznokcie żelowe od podstaw, uzupełnić odrosty lub utwardzić naturalną płytkę.

I w końcu żele do paznokci Self Leveling Gels With Proteins dedykujemy stylistkom na różnym poziomie zaawansowania. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacjami żelowymi, docenią fakt, że podczas pracy nie muszą się spieszyć i martwić o zalane skórki. Stylistki działające od wielu lat w branży dzięki samopoziomującej formule nie tylko dodatkowo przyspieszą tempo pracy, ale zadbają też o dopracowanie każdego detalu uzupełnianych lub przedłużanych paznokci.

Po który żel samopoziomujący Indigo Self Leveling Gel With Proteins sięgniesz jako pierwszy?

Opublikowano:

10.09.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023