Mix Wiosennych Zdobień Paznokci – nowy kurs Indigo

Każda stylistka powinna wiedzieć, jakie zdobienia królują w danym sezonie. A wiosną znacznie częściej decydujemy się na manicure, który swoją kolorystyką i symboliką nawiązuje do słonecznej aury. Jeśli brakuje Ci pomysłów na stylizacje albo chcesz szlifować nailartowy warsztat, mamy dla Ciebie rozwiązanie – kurs online Mix Wiosennych Zdobień Paznokci. Poznaj z nim sposoby na najmodniejsze paznokcie na wiosnę i pokaż Klientkom, że doskonale orientujesz się w branżowych trendach!

Co zawiera Mix Wiosennych Zdobień Paznokci?

Mix Wiosennych Zdobień Paznokci to kolejny kurs online dostępny na naszej platformie. Nie znajdziesz w nim żmudnej teorii – jedynie praktyczny materiał. Kurs tworzy 10 lekcji, a każda z nich to pomysł na jedno zdobienie wiosennych paznokci. Wykonujemy je krok po kroku tak, byś mogła pracować razem z nami i przygotować swój wzornik.

Zdobienia, które znalazły się w nowym kursie online Indigo, wykorzystasz z powodzeniem w codziennej pracy salonowej. Poszczególne prace różnią jednak poziomy zaawansowania i czasochłonności. Dzięki temu propozycje na wiosenne paznokcie będziesz mogła dopasowywać indywidualnie do potrzeb Klientek.

Przekonaj się, jakie stylizacje zawiera kurs Indigo Mix Wiosennych Zdobień Paznokci. Naucz się z nim wykonywania:

  • listków i innych roślinnych ornamentów;
  • wiosennego ombre;
  • wariacji na temat frencha;
  • wiosennych paznokci z motywem motyla;
  • wianka z nailartowymi kwiatami;
  • geometrycznych zdobień w wiosennym wydaniu;
  • motywów zwierzęcych i wiele więcej!

Nauka z kursami Indigo – wiedzę wykorzystaj poza sezonem

Pamiętaj, że formuła online kursu Mix Wiosennych Zdobień Paznokci sprawia, że do poszczególnych lekcji możesz wrócić w dowolnie wybranej chwili. Zadbaliśmy też, by przygotowane przez nas kursy miały wymiar uniwersalny. Z nowym Mixem dowiesz się, jak tworzyć najmodniejsze zdobienia sezonowe, ale to nie wszystko!

Kurs Indigo obfituje w praktyczne wskazówki, które wykorzystasz również nie tylko przy stylizowaniu paznokci na wiosnę. W trakcie nauki poznasz sposoby na precyzyjne operowanie pędzelkami do zdobień, dowiesz się, jak łączyć ze sobą odcienie i tworzyć kolorystyczne mieszanki.

Do stworzenia paznokci wiosennych w kursie wykorzystujemy nie tylko nowości. Pracujemy również naszymi niezawodnymi klasykami – żelami Arte Brillante oraz pastami Nail Art. To one pozwalają dopracować wszystkie detale wiosennych zdobień paznokci tak, by zachwycały nawet najbardziej wymagające Klientki.

Tworząc wzornik swoich propozycji paznokci na wiosnę, możesz nasze stylizacje odtworzyć 1:1. Jako bardziej zaawansowana stylistka możesz też zdobienia z Mixu potraktować jako luźną inspirację, która pozwoli Ci stworzyć autorskie stylizacje. Jedno jest pewne – z nowym kursem najlepiej przygotujesz się do wiosny, która właśnie się rozpoczyna!

Opublikowano:

18.03.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023