Mistrzostwa Nailympia Dusseldorf – walczyliśmy do końca!

Międzynarodowe Mistrzostwa budzą ogromne emocje i trudno się temu dziwić. To wyjątkowy czas zdrowej rywalizacji, wzruszających spotkań, ale i poszukiwania inspiracji na nowe stylizacje paznokci. Nie inaczej było tym razem podczas Nailympia Dusseldorf – mistrzostw, które odbyły się na przełomie marca i kwietnia 2023 roku!

Co działo się podczas niemieckich mistrzostw Nailympia?

Nailympia Competitions to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacji konkursowych w branży stylizacji paznokci. Wydarzenia odbywają są w różnych częściach świata. Tym razem mistrzostwa miały miejsce w Niemczech w DusseldorfIe. To właśnie tam od 31 marca do 2 kwietnia instruktorki brały udział w wymagających rozgrywkach, podczas których oceniane były ich umiejętności oraz kreatywność.

W Niemczech reprezentowały nas cztery instruktorki – Paulina Bednarska, Aleksandra Dworzyńska, Klaudia Kopeć oraz Agnieszka Jakubowska. Tym razem mocny team Indigo wrócił bez medali, ale nie zawsze nagroda ma największe znaczenie.

Mistrzostwa Nailympia Dusseldorf pozwoliły naszym instruktorkom zaprezentować swoje wyjątkowe prace i zmierzyć się z innymi mistrzyniami stylizacji paznokci. Każde takie wydarzenie to zatem doskonała okazja do rozwoju i przekraczania kolejnych granic.

Przez cały czas trwania mistrzostw mocno trzymaliśmy kciuki za nasze instruktorki i jesteśmy z nich dumni, ponieważ kolejny raz zaprezentowały swoje wysokie umiejętności na arenie międzynarodowej.

Nailympia Competitions to potężne mistrzostwa, w których udział biorą najlepsze instruktorki. Ogromna konkurencja i wysoki poziom prac sprawiają, że bardzo trudno jest wybrać najlepsze z najlepszych! Wszystkim medalistkom i wygranym serdecznie gratulujemy.

Poniżej prezentujemy prace naszych instruktorek, które brały udział w mistrzostwach, bo zdecydowanie jest się czym chwalić!

Opublikowano:

05.04.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023