Kurs online French manicure na 4 sposoby - odkryj tajemnicę idealnego frencha

French manicure to ponadczasowe zdobienie, które nie może zabraknąć w ofercie Twojego salonu. Klasyczny, uniwersalny, zachwycający naturalnością i elegancją. Sprawdzi się na każdą okazję i w każdej odsłonie. Pod jednym warunkiem - french musi być perfekcyjnie wykonany. Sięgnij po nowy Kurs French Manicure na 4 sposoby i przekonaj się, jak tworzyć idealną linię uśmiechu.

French manicure - must have w Twoim salonie

Trudno wyobrazić sobie ofertę salonu stylizacji paznokci bez francuskiego mani. To częsty wybór nie tylko fanek minimalizmu i naturalności, ale również panien młodych. French stanowi bowiem idealną bazę do weddingowych zdobień - zarówno tych subtelnych, jak i tych “na bogato”. Może być również punktem wyjścia do szalonych, fantazyjnych kompozycji. Różnokolorowe końcówki, zwierzęcy print, a może zabawa błyskiem i matem? Tutaj liczy się już tylko Twoja wyobraźnia. Jedyne, czego potrzebujesz, to solidne techniczne podstawy, które znajdziesz w najnowszym kursie na platformie kursy.indigo-nails.com - French Manicure na 4 sposoby.

WYBIERZ KURS

Kurs French Manicure na 4 sposoby - profesjonalna wiedza w pigułce

W naszym nowym kursie online Angelika Wróbel - doświadczona stylistka i Instruktorka Indigo - nauczy Cię tworzyć perfekcyjną linię uśmiechu, doradzi, jakie produkty zastosować i jak zadbać o każdy najdrobniejszy detal stylizacji typy french.

Podczas 4 wypełnionych wiedzą lekcji poznasz tajniki wykonywania tych minimalistycznych zdobień zarówno na naturalnej płytce, jak i na paznokciach przedłużonych żelem - w dwóch różnych kształtach. Dowiesz się również, jak wykonać french konstrukcyjny i przekonasz się, która technika pracy sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Z kursu nauczysz się m.in.:

- malowania białej końcówki na naturalnej płytce;
- uzyskiwania idealnej linii uśmiechu;
- zabezpieczania białych zdobień przed żółknięciem;
- tworzenia schematu frencha na migdale;
- wyznaczania optymalnej grubości;
- tworzenia schematu frencha na kwadracie;
- doboru idealnych produktów do wykonywania frencha;
- wykonywania frencha konstrukcyjnego za pomocą dwóch żeli budujących;
- poprawnego piłowania zbudowanych paznokci.

Ucz się wygodnie na platformie Indigo

Dzięki wygodnej formule online, z naszego kursu możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu - tak, jak lubisz. Pamiętaj również, że gwarantujemy Ci nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów, byś w razie potrzeby mogła wrócić do nich w każdej chwili. Nie zwlekaj i już dziś sięgnij po kurs French manicure na 4 sposoby, by móc tworzyć wymarzone stylizacje dla Twoich klientek.

WYBIERZ KURS

Opublikowano:

15.06.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023