Konferencja Indigo vol. 3 - zobacz, jak się bawiliśmy!

Kiedy pierwszy raz organizowaliśmy konferencję Indigo, wiedzieliśmy, że będzie to jedyne takie wydarzenie, które łączy wszystkich miłośników profesjonalnej stylizacji paznokci. Chcieliśmy, by każdy - niezależnie od poziomu zaawansowania - mógł wziąć w nim udział i poszerzać swoje horyzonty! Wasz wspaniały odzew, zainteresowanie i zaangażowanie pokazały nam, jak inspirujące mogą być te cykliczne spotkania. Nim się obejrzeliśmy, Konferencja Indigo vol. 3 dobiegła końca. My wciąż nosimy w pamięci wspomnienia tego wyjątkowego wieczoru, ale też nie możemy doczekać się kolejnej edycji! Jeśli do tej pory jakimś cudem nie byłaś z nami podczas Konferencji, przekonaj się, dlaczego tym razem nie może Cię zabraknąć!

Co się działo podczas Konferencji Indigo vol.3?

Konferencja Indigo vol. 3 różniła się nieco od poprzednich dwóch odsłon, ponieważ poprowadziła ją Mistrzyni Świata Stylizacji Paznokci - Joanna Bandurska. Na scenie pojawił się również jej team złożony z siedmiu Instruktorek Indigo, które dziś stają inspiracją dla wielu dziewczyn dopiero debiutujących w branży! Ich historie pokazują, że warto walczyć o marzenia, pielęgnować pasje i szlifować warsztat.

Podczas piątkowego wieczoru nasze widzki obejrzały zatem aż osiem inspirujących pokazów, poznały pomysły na zupełnie nowe, oryginalne zdobienia, a także mogły wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na czacie!

Konferencja Indigo vol. 3 obfitowała w emocje na żywo. Wróć we wspomnieniach do tego dnia i podejrzyj backstage wydarzenia!

Konferencje Indigo - jedyne takie wydarzenia w branży

Każda Konferencja Indigo jest inna - gościmy inne instruktorki, pokazujemy nowe zdobienia i chwalimy się przedpremierowymi nowościami (uczestniczki Konferencji Indigo vol. 3 poznały między innymi kolekcję Tres Lavendes czy Top Stracciatella). Zobacz, czemu za każdym razem łączą się z nami stylistki z całej Polski i bądź jedną z nich.

  • Nie ponosisz żadnych opłat - wystarczy, że wypełniasz formulasz zgłoszeniowy i jesteś uczestniczką Konferencji!
  • Łączysz się z nami z dowolnego miejsca dzięki komfortowej formule online.
  • Dostajesz możliwość zakupu przedpremierowych produktów.
  • Otrzymujesz imienny certyfikat.
  • Spędzasz czas w gronie osób, które również kochają różnorodny świat stylizacji paznokci.

Czy Konferencja Indigo vol. 3 była ostatnia?

Oczywiście, że NIE! Mamy za sobą konferencyjne spotkania w listopadzie, lutym i kwietniu i… nie zamierzamy rezygnować z organizacji tych wydarzeń! Uwielbiamy czas spędzony z Wami, tę pozytywną energię i świadomość, że wspieramy inne Kobiety, które chcą czerpać merytoryczną wiedzę z różnych źródeł.

Śledź nas każdego dnia w mediach społecznościowych, zaglądaj na bloga oraz czytaj newsletter, ponieważ my już nie możemy doczekać się czerwcowej edycji Konferencji Indigo vol. 4! Obiecujemy, że przygotujemy niejedną niespodziankę, a czas spędzony z nami zostanie na długo w Twojej pamięci!

Opublikowano:

14.05.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023