Kolekcja Migotki - pokaż się w blasku fleszy!

Niektóre z nas z ekscytacją czekają na święta, a inne na sylwestra i karnawałowe bale! Nieważne, w której grupie jesteś - od teraz zabłyśniesz w każdym towarzystwie razem z naszymi nowymi lakierami hybrydowymi! Kolekcja Migotki to cztery nowe odcienie z drobinkami, które spektakularnie błyszczą się w blasku fleszy. Dzięki nim za dnia możesz cieszyć się stonowanym blaskiem, a wieczorem przejdziesz imprezową metamorfozę i przemienisz się w gwiazdę każdego przyjęcia. Czas zatem na błysk!

Poznaj migoczące gwiazdy - Migotki nadchodzą

Do stworzenia kolekcji Migotki wybraliśmy cztery bardzo klasyczne, stonowane wręcz odcienie. To one tworzą idealne tło dla migoczących drobinek, które prezentują się w pełnej okazałości właśnie w blasku fleszy.

Czerń to jeden z najbardziej classy odcieni, ale wystarczy drobna zmiana, która zapewni spektakularne – lanserskie wręcz - efekty. Wystarczy zmieszać ją z olśniewającą, srebrną drobiną, by nadać jej ultraimprezowego charakteru. I taki właśnie jest Lans Bounce – nawet jeśli na co dzień nie przepadasz za byciem w centrum zainteresowania, to ze spektakularnie błyszczącymi paznokciami hybrydowymi pokochasz swoją migoczącą odsłonę.

Szare paznokcie od teraz nie będą kojarzyć Ci się z biurową zachowawczością. Grafitową elegancję, którą skrywa Flashback, zmieszaliśmy ze srebrnymi drobinami. One nie tylko noszą w sobie wspomnienia szalonych nocy, lecz sprawiają, że Twoje imprezowe mani zawsze rozbłyśnie w roztańczonym tłumie. A o poranku? Flashbackowe wspomnienia z imprez będą towarzyszyć Ci przez cały, pracowity dzień… I tak aż do kolejnej imprezy wśród fleszy!

Czasami brakuje Ci śmiałości, by wkroczyć na parkiet w dyskotekowym rytmie? Miej za towarzyszkę spektakularnie lśniący jasnoszary lakier hybrydowy ze srebrnymi drobinami. Disco Pola – bo o niej mowa – płynnie wprowadzi Cię w klimat imprez. Odrzuć zawstydzenie i baw się w rytm muzyki, którą lubisz najbardziej. Stwórz mani, które idealnie dopełni Twój roztańczony nastrój – paznokcie imprezowe z Disco Polą sprawią, że opanujesz klubowy parkiet.

Tym razem złoto wcale nie będzie skromne, ale umówmy się – imprezy rządzą się swoimi prawami. Goldminator to lakier hybrydowy, zamykający kolekcję Migotki. Idealny dla fanek lśniących błyskotek, które mienią się jeszcze mocniej niż najkosztowniejsza biżuteria. Zwróć na siebie wszystkie spojrzenia dzięki szykownym, złotym paznokciom hybrydowym i migocz pełnym blaskiem!

Jak stylizować błyszczące paznokcie?

Kolekcja Migotki zapewni Twoim stylizacjom efekt spektakularnego blasku, ale to Ty decydujesz, jak bardzo błyszczący chcesz mieć look. Szykujesz się na wielkie przyjęcie lub sylwestrowy albo karnawałowy bal? Daj Migotkom szansę zaprezentowania się w pełnej okazałości i pomaluj nimi całe paznokcie!

A może jesteś fanką lśniących akcentów? Wybierz stonowany podkład (przykładowo z Mineral Base) i zaszalej z bardziej (lub mniej) subtelnymi zdobieniami! Razem z Migotkami stworzysz modne swirl nails w błyszczącej odsłonie, wykonasz imprezowe ombre lub odmienisz klasycznego frencha! A jeśli wciąż brakuje Ci pomysłu na zimowe i karnawałowe zdobienia paznokci, sprawdź nasz kurs online, w którym czeka aż 10 inspiracji!

Opublikowano:

05.12.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023