Kolekcja Lipstick 2023 – paznokcie na wiosnę nie muszą być pastelowe

Uwielbiamy wiosenne stylizacje paznokci – pełne lekkości i jasnej kolorystyki. Nie oznacza to jednak, że żegnając zimę, musimy od razu sięgać tylko i wyłącznie po pastele. Jeśli nie jesteś w pastelowym teamie, przygotowaliśmy dla Ciebie nową kolekcję 4 lakierów hybrydowych Lipstick 2023. Poznaj nasze dziewczęce odcienie i wybierz swój ulubiony kolor, który będzie Ci towarzyszyć, gdy wiosna jest w rozkwicie!

Lakiery hybrydowe tworzące Lipstick 2023

Kolekcję Lipstick 2023 tworzą cztery kolory o różnym stopniu nasycenia tak, byś znalazła wśród nich odcień idealny dla siebie. Każdy lakier hybrydowy ma kremową konsystencję, która ułatwia precyzyjną aplikację bez smug, a także minimalizuje nieestetycznego zalania skórek. Dzięki temu Twoje paznokcie na wiosnę będą jeszcze piękniejsze.

Lipstick 2023 otwiera bazowy lakier hybrydowy Lolita Bonita. Uniwersalny nudziak zapewnia pełne krycie i sprawdzi się zawsze, gdy będziesz chciała postawić na minimalistyczną klasykę bez zbędnych dodatków. Noś go solo w towarzystwie ulubionej biżuterii, którą w końcu możesz wyeksponować na dłoniach. Po Lolitę Bonitę sięgaj też wtedy, gdy chcesz zrobić z niej bazę pod delikatne, wiosenne zdobienia paznokci.

Drugi kolor kolekcji to pudrowo-różowa Ala Lala. Na paznokciach prezentuje się bardzo dziewczęco i nienachalnie. Ten elegancki lakier hybrydowy jest łagodniejszą wersją trzeciego odcienia Lipstick 2023, czyli Rosalindy. Dwa róże współgrają z wiosenną harmonią i rozkwitającymi kwiatami wokoło – dzięki nim nie musisz sięgać po pastele, by dzięki mani zaakcentować swoje wiosenne upodobania.

Kolekcję zamyka najciemniejszy, szykowny Antidotum. Zgaszony fiolet lakieru hybrydowego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pastelowe paznokcie hybrydowe nie zawsze są wskazane. Prostota Antidotum pokazuje, że to najlepszy kolor, jeśli chcesz wyróżnić swoje wiosenne mani bez sięgania po wyraziste dodatki.

Wiosenne paznokcie z nową mini kolekcją – paznokcie na komunię i do pracy

Pastelowe paznokcie wiosną to klasyka, ale nie musisz wybierać spośród tych jasnych i zarazem wyrazistych odcieni. Zobacz, jak prezentuje się kolekcja Lipstick 2023 – gdzie możesz ją wykorzystać? Cztery eleganckie, stonowane kolory wykorzystaj jako element przemyślanego, biurowego dress code’u, w którym nie ma miejsca na kolorystyczne szaleństwa. Paznokcie do pracy z kolekcją Lipstick będą strzałem w dziesiątkę!

Wiosna to również sezon komunijny, podczas którego dobrze jest zadbać o wszystkie detale stylizacji. Jeśli więc zastanawiasz się, jakie paznokcie na komunię będą najlepszym wyborem, sięgnij po naszą najnowszą kolekcję. Stonowane kolory świetnie wpiszą się w charakter tego ważnego wydarzenia, a Ty z łatwością połączysz je z innymi elementami garderoby.

Cztery różne odcienie Lipsticków wspólnie tworzą harmonijną kolekcję – jeśli lubisz subtelne zdobienia paznokci, z łatwością wyczarujesz najpiękniejsze paznokcie na wiosnę przyozdobione nienachalnymi wzorami.

Opublikowano:

27.04.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023