III tydzień promocji styczniowej – czas na formy i frezy do paznokci

Trzeci tydzień promocji styczniowej właśnie się zaczyna! Tym razem przez siedem dni – bo aż do 22.01. – królować będą frezy do paznokci oraz formy. To wysokiej jakości narzędzia i akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym salonie. Pamiętaj, że przez cały miesiąc czekają na Ciebie także inne niespodzianki – już teraz ciesz się udanymi zakupami w atrakcyjnej cenie!

Frezy do paznokci -10% – salonowy must-have

Każda stylistka pracuje swoimi ulubionymi produktami i jest to w pełni naturalne. Niektóre z was bardziej lubią żele galaretki, a inne nie wyobrażają sobie pracy bez produktów samopoziomujących, ale…! Istnieją pewne grupy produktów, bez których ciężko wyobrażać sobie efektywne wykonanie manicure – to oczywiście frezy do paznokci oraz formy. Te pierwsze tworzą podstawowe wyposażenie salonu i znacznie ułatwiają wykonanie stylizacji zarówno hybrydowej, jak i żelowej. 

Rabatem -10% objęliśmy frezy do skórek, frezy do ściągania hybrydy czy opracowywania masy na paznokciach. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się narzędzia idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Rodzaje frezów do paznokci różnią się nie tylko materiałem, ale też gradacją czy kształtem tak, by wykonać dzięki nim nie tylko profesjonalną, lecz przede wszystkim bezpieczną usługę.

Wśród frezów Indigo znajdziesz te z diamentowym nasypem – doskonałe do opracowania skórek Indigo Cuticles o różnorodnych kształtach. Oprócz nich wyróżnić można karbidowe frezy do paznokci z węglika spiekanego, czyli frezy Indigo Karbid. Idealnie sprawdzą się do usuwania mas żelowych, hybrydowych oraz skracania wolnego brzegu. Frezy do paznokci dedykowane zadaniom specjalnym posiadają z kolei powłokę Infinity Life tak, by usunąć nawet najgrubsze i najtwardsze warstwy.

Jedno jest pewne – warto inwestować w profesjonalne narzędzia, wykonane z trwałych materiałów. Korzystanie z frezarki i frezów do paznokci muszą poprzedzić jednak odpowiednie kursy i szkolenia, dzięki którym dowiesz się, jak ich używać.

Formy do paznokci -10% – promocja idealna dla fanek żelowego manicure

Paznokcie żelowe stają się coraz bardziej popularne, więc przez Twój salon przewija się coraz więcej klientek zainteresowanych tą usługą. W trzecim tygodniu promocji styczniowej Indigo kupisz więc wszystkie formy do paznokci taniej o 10% – oferta obejmuje zarówno klasyczne szablony do paznokci (klasyczne, mini, extreme czy transparentne), jak i nasze nowości, a więc górne formy. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z najnowocześniejszą metodą przedłużania paznokci, to teraz jest najlepszy moment, aby górne kursy kupić taniej.

Promocja styczniowa – co kupisz w atrakcyjnej cenie przez cały miesiąc?

Przez cały miesiąc promocja styczniowa Indigo ma swoją stałą część – pisaliśmy o niej obszerniej we wpisach poświęconych drugiemu oraz pierwszemu tygodniowi. Do końca miesiąca czekają na Ciebie podkładki Artista (wyższa i niższa) oraz ponad 40 lakierów hybrydowych w obniżonych cenach. A oprócz tego dodajemy do zamówień powyżej:

  • 240 zł – wybrane lakiery hybrydowe;
  • 300 zł – Cupcake Brush;
  • 400 zł – słodką niespodziankę.

Zobacz również, u których dystrybutorów Indigo zrobisz zakupy w ramach promocji styczniowej – ich listy znajdują się tutaj

Opublikowano:

16.01.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023