Easy Shape White i 2 księżniczki - poznaj nasze nowości

Uwielbiasz subtelne stylizacje żelowe? Najlepiej pracuje Ci się produktami o konsystencji galaretki? A może chciałabyś sięgnąć po idealną podstawę dla zdobień typu princess nails? Jeśli odpowiadasz twierdząco, to istnieje spore ryzyko, że pokochasz nowy żel do paznokci Easy Shape White! Jego premierę łączymy z dwiema Princesskami, które od teraz wzbogacają również naszą ofertę ozdób do paznokci. Poznaj nowości Indigo i korzystaj z produktów stworzonych z myślą o pięknie Twojego mani!

Żel do paznokci Easy Shape White

Easy Shape White jest żelem do przedłużania paznokci idealnym dla fanek białych, delikatnie półtransparentnych odcieni. Produkt zapewnia krycie na poziomie 80%, więc z powodzeniem zamaskuje ewentualne przebarwienia i niedoskonałości płytki. Tak subtelny odcień zaprezentuje się wyjątkowo naturalnie, dzięki czemu manicure będzie wolny od bardzo intensywnej bieli.

Czy Easy Shape White można nosić solo? Jak najbardziej! To żel do paznokci, po który można sięgać zawsze wtedy, gdy wymagany jest stonowany dress code - przykładowo w pracy. Easy Shape w rozbielonym kolorze kusi minimalistycznym lookiem, ale… To Ty zadecydujesz, czy dodasz mu pałacowego blichtru!

Zobacz, ile stylizacyjnych możliwości daje żel do paznokci Easy Shape White:

  • noś go solo;
  • twórz klasyczny french manicure lub babyboomer;
  • zatapiaj w nim drobinki i kreuj unikalne princess nails;
  • wykorzystuj go jako podkład pod pastelowe lub neonowe odcienie.

Biały odcień żelu do przedłużania paznokci pozwala na lepsze wybicie kolorów, dzięki czemu energetyczny manicure stanie się jeszcze bardziej soczysty.

Rodzina żeli budujących Easy Shape

Żele budujące Easy Shape mają konsystencję dość gęstych galaretek - w przeciwieństwie do żeli samopoziomujących. Podczas pracy nie spływają na boki, więc trzeba ułożyć je pod pędzlem i nadać paznokciom ostateczny kształt. Przypadną do gustu osobom, które rozpoczynają swoją żelową przygodę i nie chcą się martwić, że żel nieopatrznie zaleje skórki. Żele Easy Shape chętnie wybierają również stylistki ceniące sobie spokojną pracę. Trzeba pamiętać jedynie, że paznokcie pokryte żelem o konsystencji galaretki często wymagają dokładniejszego opracowania powierzchni po utwardzeniu.

Warto obyć się z żelami należącymi do rodziny Easy Shape. Im częściej będziesz nimi pracować, tym większej wprawy nabierzesz przy rozkładaniu żelu, a w efekcie także skrócisz czas pracy do niezbędnego minimum!

Cleopatra i The King Of Bling - stwórz modne princess nails

Premiera żelu Easy Shape White idealnie łączy się z dwiema nowymi ozdobami Princess! Połyskujące, multikolorowe drobiny o różnej wielkości z łatwością zatopisz w nieutwardzonej warstwie produktu i stworzysz stylizację, na punkcie której oszalał świat. Princess nails to paznokcie godne każdej księżniczki - subtelne, ale z nutą niewymuszonego blasku!

Te ozdoby do paznokci Indigo możesz wykorzystywać jednak na znacznie więcej sposobów. Jeśli będzie Ci wygodniej, układaj je na lepkiej warstwie produktu i zabezpieczaj topem. Pojedyncze drobinki świetnie sprawdzą się również w roli dodatków zastępujących cyrkonię w zdobieniach. To co, dziś przemienisz się w egipską księżniczkę czy staniesz się władcą błysku z Cleopatrą i The King of Bling?

Opublikowano:

23.11.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023