Confetti – pyłki do paznokci idealne, by wstrzelić się w trendy

Wiosenna energia niejedną z nas wprawia w prawdziwie taneczny nastrój. Chcesz nieco zaszaleć i przenieść swój vibe na paznokcie? Mamy na to sposób – nowe pyłki Confetti. Wstrzel się z nimi w (nie tylko imprezowe) trendy i przekonaj się, że niebanalny manicure ze szczyptą multikolorowego błysku od razu pobudzi Cię do działania!

5 kolorów Confetti – które pyłki wybierzesz dla siebie?

Nową kolekcję Confetti Indigo tworzy 5 unikalnych, wielobarwnych odcieni. Możesz nosić je solo lub tworzyć własne, autorskie mieszanki pyłków do paznokci. Po prostu wystarczy, że wybrane drobinki Confetti zmieszasz ze sobą tak, by uzyskać swoje wyjątkowe połączenia. Najpierw poznaj jednak nasze propozycje pyłków i wykorzystaj je w energetycznych stylizacjach paznokci!

  • Ela Fawela, którą tworzy fioletowo-różowy duet
  • Wieczorowa odsłona Rio By Night z wyrazistym, granatowym akcentem złagodzonym porcją różu.
  • Taneczna Samba Mamba w tanecznej, różowo-żółto-błękitnej kolorystyce.
  • Niebieski pyłek Love Parade z różowo-fioletowymi dodatkami.
  • Ekscentryczny Braziliusz z mieszaniną pomarańczy, zieleni i różu.

Przede wszystkim z nowymi pyłkami do paznokci Indigo pożegnasz nudne stylizacje. A oprócz tego w kilka chwil stworzysz zdobienia z efektem gładkiej tafli lub szronu!

Jak nakładać pyłki na paznokcie?

Pyłki do paznokci Confetti możesz aplikować na dwa sposoby tak, by uzyskać różne wykończenia. Jeśli jesteś fanką strukturalnych stylizacji, postaw na szron. Twoje paznokcie ozdobią wtedy chropowate drobinki. Wystarczy, że nieutwardzony Tip Top obficie posypiesz pyłkiem, utwardzisz i gotowe!

Aplikacja Confetti na gładko jest równie banalna – pyłek do paznokci wklep w warstwę lepką wybranego lakieru lub Effect Base. Gdy stylizacja jest gotowa, zabezpiecz dwiema cienkimi warstwami Wet Looka, by zwiększyć jej trwałość.

Szybkie, efektowne i utrzymane w tanecznym klimacie – tak prezentują się najnowsze pyłki Indigo, które pomogą wstrzelić się Twoim stylizacjom w najnowsze paznokciowe trendy!

Opublikowano:

29.03.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023