Błyszczące paznokcie Hailey Bieber - 4 stylizacje

Paznokcie Hailey Bieber zatrzęsły nie tylko światem celebrytów. Żona Justina Biebera, modelka i ikona stylu sprawiła, że na nowojorskiej MET Gali wszyscy patrzyli na jej dłonie. A wszystko to za sprawą paznokci, które przywodzą na myśl apetyczne, polukrowane pączki. Glazed donut nails - bo o tym trendzie mowa - odtwórz razem z Mają Markowicz. Nasza designerka i instruktorka przypomina, że w Indigo wyznaczamy trendy, ponieważ stylizacje pełne apetycznego błysku nosimy nie od dzisiaj. To co, jesteś gotowa, by poczuć się jak na czerwonym dywanie?

Efekt pączka z lukrem na paznokciach - jak go uzyskać?

Dzięki jakim produktom odtworzysz u siebie paznokcie Hailey Bieber? Maja Markowicz sięgnęła po Glammery Indigo - Silver, Gold i Flex - tworzące efekt lustrzanej, perłowej tafli. Te drobne pyłki są bez wątpienia dowodem, że subtelne stylizacje pełne kobiecego błysku zawsze są na topie!

Do wykonania manicure w stylu Hailey Biebier przydadzą Ci się również:

Czas przejść do dzieła - z nami glazed donut nails, czyli paznokcie godne czerwonego dywanu, wykreujesz również wtedy, gdy jesteś początkującą stylistką. Przekonaj się, że praca z Glammerami to czysta przyjemność.

Paznokcie Hailey Bieber na 4 sposoby

My pokazujemy, że paznokcie w stylu Hailey Biebier można odtworzyć co najmniej na cztery sposoby. Podstawą tego modnego manicure jest po prostu nudziakowy odcień oraz błyszczący pyłek, dzięki któremu uzyskasz efekt lukru.

Jak aplikować Glammery? Aby stworzyć perłą taflę, nałóż na paznokcie produkt bez lepkiej warstwy (w naszym przypadku Tip Top) i utwardź. Po wyjęciu dłoni z lampy od razu weytzyj pyłek - Maja Markowicz robi to mini gąbeczką. Resztki niewykorzystanego Glammera usuń Cupcake Brushem, a zdobienie ponownie zabezpiecz topem. 

A co powiesz na więcej lukru? Nasza gościni pokazuje mniej popularne wykorzystanie Glammera! Aby zdobienie stało się jeszcze bardziej błyszczące, pyłek zaaplikuj gąbeczką na lepką warstwę. Ważne jest jednak to, byś wcieranie zamieniła na pulsacyjne ruchy, które tak jakby wtłoczą glammer w produkt.

Trzecie paznokci w stylu Hailey Bieber ma charakter gradientu. Glammer Flex wklep od skórek w lepką warstwę Pompoliny, a następnie Glammerem Gold pokryj resztę paznokcia, jednocześnie blendując ze sobą dwa pyłki.

W klasycznej wersji paznokcie Hailey Bieber pozostają pełne lukrowanego blasku. My jedną ze stylizacji pokazujemy w wersji matowej. Jedyna różnica polega na tym, że top nabłyszczający, który zabezpiecza stylizację glazed donut nails, zamieniamy na Super Matte.

Jaką stylizację nawiązującą do mani ikony stylu wybierzesz dziś dla siebie?A więcej o Glammerach Indigo przeczytasz we wpisie, w którym przedstawiamy nasze kultowe pyłki i zdradzamy tajniki ich ponadczasowego uroku!

Opublikowano:

01.09.2022

Zaktualizowano:

11.06.2024