21.1.2019
Nowa kolekcja limitowana – Lipstick tylko w Indigo Expert Club!
News
Products

Nowa kolekcja limitowana – Lipstick tylko w Indigo Expert Club!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Zgaszony, brudny róż, stłumiony wrzos, migdałowe wcielenia fioletów – te kolory świecą swój tryumf na wybiegach i w makijażowych trendach. Każdy, kto nawet niespiesznie podąża za modą, ma zapewne w swojej kolekcji paletę cieni, róży i pomadek w tej tonacji. Dlatego wprowadzenie limitowanej kolekcji lakierów Lipstick było jedynie kwestią czasu.

Najnowsza kolekcja Indigo nie jest jednak dostępna w regularnej sprzedaży – to ponownie niespodzianka dla członków Indigo Expert Club – elitarnego programu lojalnościowego dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wszystkimi nowościami, mieć dostęp do produktów jako pierwszy lub… jako jedyny, tak jak w przypadku kolekcji, którą prezentujemy Ci w tym wpisie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Indigo Expert Club i dołączyć? Kliknij tutaj >>>>

Dzięki kolekcji Lipstick stworzysz najmodniejszy i spójny look. Bez problemu dobierzesz swój idealny kolor inspirowany kolorami najczęściej wykonywanych w tym sezonie makijaży. Poznaj wszystkie 6 odcieni i wybierz te, które najbardziej do Ciebie pasują albo eksperymentuj z nowościami!

La Histeria – usta w ciemnym, matowym kolorze to hit ostatnich miesięcy. Do przenikliwego koloru ciemnej pomadki dobierz koniecznie lakier La Histeria w odcieniu fioletu z brunatnym akcentem.

Adelaida – dojrzały, soczysty i stonowany fiolet. Dla tych, które rozkochał w sobie trend dodawania do stylizacji nieco mrocznego i mistycznego akcentu.

Romantica – nasycony, kobiecy, zmysłowy fiolet. Odrobina szaleństwa w stonowanej kolekcji Lipstick, która ożywi stylizację i ociepli Twój wizerunek.

Triumph – gwarancja zdobycia grand prix w każdym plebiscycie na najpiękniejsze paznokcie. Zachwyci tych, którzy doceniają moc fioletu, ale nieustannie kochają się w różach!

Athena – sprytnie łączy w sobie casualowy charakter uniwersalnego, migdałowego fioletu z najmodniejszymi trendami.

Aria – idealna dla kobiety orkiestry, takiej jak Ty! Owoc romansu subtelnego wrzosu z brudnym różem.

Tagi
All Indigo Collections from 2018!

All Indigo Collections from 2018!

BRAND NEW! Effect Base - a special task base coat

BRAND NEW! Effect Base - a special task base coat