8.5.2020
Jak stworzyć modny pedicure? Poznajcie Pedicure Base
Produkty
Technika stylizacji

Jak stworzyć modny pedicure? Poznajcie Pedicure Base

by Indigo Nails
3 min. czytania

Chcesz się cieszyć piękną, trwałą stylizacją na paznokciach u stóp paznokciach u stóp? Z bazą Pedicure Base Twoja stylizacja hybrydowa będzie wyglądała nienagannie przez długi czas – bez obaw o odpryski czy utratę koloru. Gdy raz spróbujesz stylizacji z Pedicure Base nie będziesz chciała zamienić jej na nic innego.

Zalety bazy dedykowanej do pedicure

W tym miejscu należy odpowiedzieć sobie na jedno podstawowe pytanie: po co mi kolejna baza? Czym wyróżnia się Pedicure Base? Przede wszystkim pozwala na wykonanie cienkiej stylizacji, która nie będzie znacząco odbiegała grubością od naturalnej płytki paznokcia. Efekt? Estetyczna i naturalna stylizacja.  Stylizacja będzie bardzo estetyczna i naturalna. Oczywiście możesz zaszaleć w kwestii doboru perfekcyjnie dopasowanego koloru.  W naszej ofercie znajdziesz ponad 300 odcieni lakierów hybrydowych – z pewnością znajdziesz odcień idealnie wpisujący się w aktualne trendu i oddający Twój niepowtarzalny charakter.

Naturalna stylizacja na paznokciach u stóp

Mówiąc o Pedicure Base nie można zapominać o jej pozostałych zaletach.  Za pomocą bazy delikatnie wygładzisz ubytki w płytce i wyrównasz jej powierzchnię, dzięki czemu finalna stylizacja będzie jednolicie gładką taflą. Pedicure Base świetnie zabezpiecza Twoją płytkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza latem, gdy chodzimy w butach z odkrytymi palcami.  Jednocześnie baza jest rozpuszczalna w Removerze, dzięki czemu jej usunięcie nie będzie nastręczać problemów. Pedicure Base cechuje się też wysoką odpornością na odpryskiwanie. Ciesz się piękną stylizacja tak długo, jak masz na to ochotę!
By przedłużyć trwałość stylizacji, nie zapomnij, że po aplikacji bazy oraz koloru całość należy zabezpieczyć topem np. Tip Topem.

Szukasz przepisu na idealny pedicure? Postaw na french na stopach. Skorzystaj z mistrzowskich porad od instruktorów Indigo:

JAK WYKONAĆ FRENCH PEDICURE PRZY UŻYCIU PEDICURE BASE?

 1. Myjemy i osuszamy stopy.
 2. Dezynfekujemy skórę stóp.
 3. Odsuwamy skórki kopytkiem.
 4. Frezem Cuticle nr.9 usuwamy przylegające błonki z płytki.
 5. Skracamy paznokcie pilnikiem o gradacji 180.
 6. Matowimy płytkę bufferem 100/180.
 7. Usuwamy skórki cążkami lub nożyczkami.
 8. Odtłuszczamy płytkę Cleanerem.
 9. Aplikujemy wybrany Primer.
 10. Nakładamy warstwę Pedicure Base i utwardzamy 30 sekund w lampie MultiLED.
 11. Malujemy końcówkę french za pomocą cienkiego pędzelka i koloru Mr. White i utwardzamy w lampie 30 sekund.
 12. Aplikujemy warstwę Tip Top i utwardzamy 30-60 sekund. Przy wygładzaniu powierzchni warto wydłużyć czas do 60 sekund.
 13. Odczekujemy ok. 5 minut i nakładamy Shea Elixir na skórki.

Tagi
[VIDEO] Wężowe paznokcie KROK PO KROKU

[VIDEO] Wężowe paznokcie KROK PO KROKU

Wet Look – dodaj blasku swoim stylizacjom z nabłyszczającym topem Indigo

Wet Look – dodaj blasku swoim stylizacjom z nabłyszczającym topem Indigo