17.1.2023
Indigo wspiera 31. Finał WOŚP! 
Aktualności

Indigo wspiera 31. Finał WOŚP! 

by Indigo Nails
2 min. czytania

W tym roku ponownie zagramy wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na licytację WOŚP trafił stylowy longboard z kampanii letniej kolekcji Holi Hey oraz mistrzowska metamorfoza z naszymi najlepszymi stylistkami.

Już po raz 31 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozbrzmiewa po to, by gromadzić środki na zakup sprzętów medycznych, niezbędnych do ratowania zdrowia i życia małych i dużych pacjentów. Tym razem wspólnie walczymy z sepsą!

Indigo po raz kolejny postanowiło dołączyć się do jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce, wystawiając na licytację atrakcyjne fanty. Na naszych tegorocznych aukcjach znajdziecie kompleksową metamorfozę, której zwieńczeniem jest profesjonalna sesja zdjęciowa, oraz pastelowy longboard, znany Wam z kampanii kolekcji Holi Hey.

Mistrzowska metamorfoza z Indigo Nails + profesjonalna sesja zdjęciowa

To wyjątkowa okazja, by podarować sobie (lub komuś bliskiemu) odrobinę luksusu i profesjonalnie zadbać o swój wygląd, jednocześnie robiąc dobro! Dla zwycięzcy naszej aukcji przygotowaliśmy wyjątkową metamorfozę, w ramach której wykonana zostanie mistrzowska stylizacja paznokci, brwi oraz perfekcyjny make-up. Efekty kompleksowej przemiany uchwycimy podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Przygotowaniem manicure’u zajmie się Paulina Walaszczyk - jedna z najlepszych Instruktorek Indigo i Mistrzyni Świata stylizacji paznokci. Brwi wystylizuje Justyna Kowalczyk, a wyjątkowy makijaż stworzy Katarzyna Wojtczak - prawdziwa make-up artist wśród Instruktorek Indigo. Dodatkowo zwycięzca naszej aukcji otrzyma zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych Indigo Home Spa. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie licytacji: LINK.

Pastelowy longboard z kampanii Holi Hey na licytacji WOŚP

Przedmiotem drugiej aukcji jest pastelowy longboard, który możecie pamiętać z letniej kolekcji Holi Hey. Podobnie jak cała wakacyjna paleta Indigo, longboard zachwyca delikatnymi, radosnymi kolorami, które doskonale komponują się z jasnym odcieniem drewna. To idealny pomysł na prezent dla fanów aktywności na świeżym powietrzu, który świetnie sprawdzi się nie tylko do wykonywania szalonych tricków, ale również jako miejski środek transportu. Dołącz do aukcji klikając tutaj: LINK.

Licytuj, udostępniaj i graj razem z nami w 31. Finale WOŚP! Razem możemy jeszcze więcej!

III tydzień promocji styczniowej – czas na formy i frezy do paznokci

III tydzień promocji styczniowej – czas na formy i frezy do paznokci

IV tydzień promocji styczniowej – czas na kosmetyki Indigo Home SPA

IV tydzień promocji styczniowej – czas na kosmetyki Indigo Home SPA