21.5.2019
Indigo Team po drugiej stronie kotary
Aktualności

Indigo Team po drugiej stronie kotary

by Indigo Nails
2 min. czytania

Miarą profesjonalizmu i siły Indigo Team są nie tylko kolejne medale (choć mamy ich już ponad 1000!). Nasze instruktorki dowodzą swoich umiejętności również zasiadając w jury prestiżowych mistrzostw stylizacji.

Obecność Indigo Team na mistrzostwach stylizacji, organizowanych na całym świecie, nie ogranicza się wyłącznie do rywalizacji w konkursowych konkurencjach. Wysoko wykwalifikowane i doświadczone Instruktorki Indigo zapraszane są na mistrzostwa również w charakterze jurorek, które fachowym okiem oceniają dzieła uczestniczek. To wielkie wyróżnienie i kolejny dowód profesjonalizmu naszych Dziewczyn, które z dumą podejmują się wypełniania jurorskich obowiązków. Znając doskonale perspektywę stylistek uczestniczących w mistrzostwach, Instruktorki Indigo doskonale sprawdzają się w roli sędziów.

Podczas Mistrzostw Nail Lovers na Litwie, które odbyły się w kwietniu tego roku, swój sędziowski debiut zaliczyła kolejna z naszych reprezentantek – Paulina Hercan.

- Sędziowanie na mistrzostwach Nail Lovers były dla mnie wyjątkowym doświadczeniem, ponieważ zawsze byłam po drugiej stronie kotary. Zawsze też zastanawiało mnie, co się za nią znajduje, jak to wygląda, jakie emocje towarzyszą sędziom. Teraz już wiem, jakie to trudne zadanie – przyznaje Paulina. – Wymaga ogromu uwagi, skupienia i koncentracji. Wiąże się także z dużym stresem, by wykonać swoją pracę tak, aby ocena była słuszna i sprawiedliwa. Ciężko było dokonać wyboru, ale widok szczęśliwych uczestniczek stających na podium przyniósł dużo satysfakcji. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze przyjemność oceniać stające w szranki mistrzynie.

Podczas litewskich Mistrzostw w sędziowskim składzie zasiadły również Magdalena Smorga, Marcelina Dudek, Martyna Bryzek i Marta Tomaszewska.

Tagi
Temperatura rośnie, ceny idą w dół – promocja 2+2 na wybrane lakiery klasyczne Indigo!

Temperatura rośnie, ceny idą w dół – promocja 2+2 na wybrane lakiery klasyczne Indigo!

Dzień Mamy i Dziecka pełen koloru – Fundacja Indigo w szpitalu ICZMP

Dzień Mamy i Dziecka pełen koloru – Fundacja Indigo w szpitalu ICZMP