19.5.2022
Fale na paznokciach - postaw na szybkie zdobienia
Zdobienia paznokci

Fale na paznokciach - postaw na szybkie zdobienia

by Indigo Nails
4 min. czytania

Śledzisz paznokciowe trendy w mediach społecznościowych? To doskonałe źródło inspiracji - sprawdzasz, co cieszy się największą popularnością i dzięki temu wiesz, co proponować Klientkom. Poza tym nie możemy ukrywać, że w pracy salonowej bardzo dużą rolę odgrywa czas, więc zapewne najchętniej przyglądasz się stylizacjom, które są nie tylko efektowne, ale też po prostu szybkie! Kolejny VLOG doskonale wpisuje się w klimat takich zdobień, ponieważ nasza instruktorka z Nysy - Marta Olesiak - pokazuje, jak zrobić ultramodne fale na paznokciach. Chwyć za pędzelek i działaj - powodzenia!

Paznokcie z falami - czym je stworzysz?

Paznokcie naszej modelki przygotowaliśmy poza kamerą. Skupiamy się na samym zdobieniu, ale wcześniej zadbaliśmy o ich przedłużeniu w kształcie migdała, a także zmatowiliśmy i odtłuściliśmy powierzchnię Cleanerem Wipe Off. Teraz czas przejść do najważniejszej części programu. Nasza instruktorka połączyła kolory z kolekcji Tres Lavendes oraz Springsecco. Nas osobiście to zestawienie zachwyca. Jesteś ciekawa, z czego dokładnie korzystała Marta Olesiak? Oto lista produktów, dzięki którym odtworzysz jej fale na paznokciach!

Ty oczywiście w swojej stylizacji z falami na paznokciach możesz użyć dowolnych kolorów - świetnie w tej roli sprawdzą się chociażby neony. Do zmalowania swojego perfekcyjnego zdobienia potrzebujesz wyłącznie pewnej ręki i ulubionych lakierów hybrydowych Indigo!

Jak zrobić fale na paznokciach?

Czy fale na paznokciach zrobisz bez większego wysiłku? Część stylistek na co dzień pracujących z pędzelkami do zdobień powie, że tak. Musisz pamiętać jednak, że jeśli dopiero odkrywasz świat profesjonalnych stylizacji, powinnaś poświęcić nieco czasu na trening. Znaczenie ma bowiem precyzja i odpowiednie wykonywanie ruchów pędzelkiem. Perfekcyjne paznokcie z falami pozwolą Ci stworzyć akcesoria takie jak Indigo Master Nail Art 006 lub 007 - grubość włosia dostosuj do swoich indywidualnych preferencji. Szerzej o pędzelkach do zdobień Indigo pisaliśmy między innymi tutaj.

A co zrobić, jeśli nie potrafisz wykonać tego modnego zdobienia za jednym pociągnięciem pędzla? Spokojnie - możesz oderwać włosie od paznokcia i zacząć malowanie z drugiej strony tak, by dokładnie połączyć ze sobą obie linie.

Nim przystąpisz do pracy, prześledź, co wyróżnia pracę Marty Olesiak. Dzięki temu dowiesz się, jak zrobić fale na paznokciach, które prezentują się przede wszystkim precyzyjnie. Nawet tak pozornie prosty wzór wymaga zaangażowania i czystej pracy, dlatego też w najnowszym VLOG-u tłumaczymy:

  • dlaczego każdą linię należy przymrozić przez 10-15 sekund w lampie?
  • Czemu tak istotne jest oczyszczanie pędzla po zmianie koloru?
  • Co zrobić, by precyzyjnie pogrubić namalowane fale?
  • Jakie są dwa najlepsze sposoby wyrównywania linii światła?

Mamy nadzieję, że fale na paznokciach to trend, który również żywo Cię zaciekawił!

Paznokcie z falami skradły serca stylistek

Dlaczego stylistki na całym świecie pokochały właśnie fale na paznokciach? Szybkość, efektywność i niepowtarzalność - właśnie te trzy cechy przyczyniły się do rozpropagowania tego trendu. Taka stylizacja nie zostanie bowiem odwzorowana 1:1 i na tym właśnie polega jej urok.

Oprócz tego paznokcie z falami polubią również te stylistki, dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nail artem. Okazuje się bowiem, że kilka ruchów pędzlem odmieni niemal każdą stylizację. Fale, które proponujesz Klientkom, mogą mieć oprócz tego zgoła różny charakter. Intensywne kolory świetnie sprawdzą się w wakacyjnych lookach, a nudziakowe zdobienia urozmaicą chociażby manicure ślubny. My uwielbiamy trendy, które - oprócz tego, że modne - są po prostu funkcjonalne i chronią Twoją pracę salonową przed rutyną.

Efekt kamienia na paznokciach - jak go uzyskać?

Efekt kamienia na paznokciach - jak go uzyskać?

Wiosenne paznokcie - przegląd trendów

Wiosenne paznokcie - przegląd trendów