15.2.2019
Ekskluzywne pokazy Indigo #2 – widzimy się już 2 marca!
Aktualności

Ekskluzywne pokazy Indigo #2 – widzimy się już 2 marca!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Jeszcze nie opadły emocje po naszych pierwszych pokazach w lutym, a tymczasem… przed nami drugie z serii spotkań w łódzkim sercu Indigo oraz kilkudziesięciu centrach szkoleniowych w Polsce i na świecie - już 2 marca!

Po ogromnym sukcesie i cudownej atmosferze, w jakiej upłynęło nam spotkanie w lutym, z radością ponownie zapraszamy w nasze progi! Tym razem tematem przewodnim będą nie tylko nowinki ze świata paznokci.

Kolekcja Santorini

Przede wszystkim kolekcja lakierów Santorini – linii stworzonej specjalnie na lato, która ujmuje w sobie wszystkie wcielenia lata, zmienność kobiecych nastrojów i przywodzi skojarzenia najpiękniejszych, greckich plaż! Szeroka gama kolorów pozwoli dopasować Wam kolor nie tylko do stylizacji, typu urody, czy okazji, ale i… humoru! Nie możecie tego przegapić.

Glass Summer

Na spotkaniu przedpremierowo zaprezentujemy także nowe odcienie lakierów z serii Glass.
5 transparentnych kolorów Glass Summer w wakacyjnym wydaniu pozwoli Wam stworzyć efektowne letnie stylizacje i nadać już posiadanym kolorom i zdobieniom, zupełnie nowy wymiar! 

Moc atrakcji, nowości, unikatowe prezenty od marki, w tym kolor niedostępny w regularnej sprzedaży oraz cudowna atmosfera na naszych spotkaniach – gwarantowane! Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, zajrzyjcie koniecznie do relacji z pierwszej edycji pokazów TUTAJ!

Do zobaczenia!

Tagi
Rozkochaj się w naszych walentynkowych promocjach!

Rozkochaj się w naszych walentynkowych promocjach!

2 ekskluzywne wydania bordo, tylko w ekskluzywnym Indigo Expert Club!

2 ekskluzywne wydania bordo, tylko w ekskluzywnym Indigo Expert Club!