15.10.2018
Chic Gold – kup lakier, by nieść pomoc z Indigo!
Aktualności

Chic Gold – kup lakier, by nieść pomoc z Indigo!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Październik to od lat symbol zwiększania świadomości na temat kobiecych chorób nowotworowych. Indigo, jako marka, która potrzeby kobiet stawia na pierwszym miejscu, chce je wspierać nie tylko w dążeniu do piękna, ale i niekiedy w najważniejszej z walk – o życie i zdrowie. Dowiedz się, jak możesz to zrobić razem z nami!

Już dziś możesz dokonać w naszym sklepie zakupu wyjątkowego lakieru – Chic Gold. Co czyni ten subtelny róż z drobinkami naprawdę niesamowitym?

Nie tylko uniwersalny, ciepły kolor i blask iskrzącego się pyłu, ale  przede wszystkim fakt, że całkowity zysk ze sprzedaży lakieru Chic Gold zostanie przeznaczona dla Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi*. Tym razem Twoja dbałość o piękny wygląd zyska głębszego wymiaru i będzie wsparciem dla tych, którzy potrzebują pomocy!

Dołącz do swojej kolekcji uniwersalny, uroczy kolor i daj znak potrzebującym, że mogą liczyć na Twoje wsparcie. Indigo zrzeka się korzyści finansowych wynikających ze sprzedaży, by razem z Tobą pomóc tym, które potrzebują wsparcia.

Kup już teraz i zobacz jak łatwe, przyjemne i piękne (a nawet migoczące ;-) ) może być pomaganie! Razem z Indigo stań na straży  piękna i zdrowia. Jesteś z nami?

Tak, chcę pomóc już teraz
* Celami Fundacji są m.in. podejmowanie i wspieranie działań w zakresie upowszechniania rozwoju profilaktyki zdrowotnej czy współpracę z instytucjami państwowymi i samorządowymi  oraz osobami prawnymi i fizycznymi w kraju i za granicą, działającymi na rzecz ochrony zdrowia lub rozwoju działalności naukowo-badawczej. Fundacja na  rzecz rozwoju ICZMP organizuje i wspiera finansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego, udziela potrzebującym pomocy finansowej i rzeczowej, prowadzi działalność naukową i dofinansowuje remonty, budowę i modernizację placówek służby zdrowia.

Tagi
Best Beauty Buys 2018 dla dla Bloom Gold Shea Elixir! WOW!

Best Beauty Buys 2018 dla dla Bloom Gold Shea Elixir! WOW!

Plebiscyt „Mocni w biznesie”: nagroda specjalna dla Indigo!

Plebiscyt „Mocni w biznesie”: nagroda specjalna dla Indigo!