31.3.2022
Błyszczące ombre na paznokciach - wiosenna stylizacja Springsecco
Zdobienia paznokci

Błyszczące ombre na paznokciach - wiosenna stylizacja Springsecco

by Indigo Nails
3 min. czytania

Ostrzegaliśmy, że tej wiosny zrobimy to inaczej. W naszym kolejnym VLOG-u wyjaśniamy więc, jak wykonać błyszczące ombre na paznokciach przy użyciu lakierów z najnowszej kolekcji Springsecco! Stylistka z Centrali - Ada Marjańska- pokazuje krok po kroku sposoby na trzy olśniewające zdobienia. Jesteś gotowa na potężną dawkę inspiracji? Zapraszamy na seans!

Sposób na piękne paznokcie? Ombre pełne blasku!

Zobacz, co będzie Ci potrzebne, aby wykonać wiosenne, brokatowe ombre na paznokciach. My sięgnęliśmy po:

Prześledź pracę naszej stylistyki i przekonaj się, czy znasz wszystkie protipy, dzięki którym blendowanie lakierów hybrydowych stanie się banalnie proste. Nasz kolejny film to nie tylko bogactwo pomysłów na wiosenne ombre. Paznokcie perfekcyjne pod każdym względem są dla nas szczególnie ważne - tłumaczymy więc, z jakich technik warto korzystać w codziennej pracy salonowej!

Jak zrobić ombre na paznokciach?

Do tej pory najczęściej blendowałaś drobinki brokatu od wolnego brzegu w górę paznokcia? Na wiosnę zmieńmy ten trend i stwórzmy ombre na błyszczącej podstawie - to właśnie na niej cieniujemy mocne lub pastelowe kolory.

Ada Marjańska pracuje na lakierach hybrydowych, które - po zblendowaniu - mogą mieć nieco gorszą pigmentację. Co zrobić, by cieszyć się pięknie nasyconymi odcieniami? Zdradzamy właśnie ten sekret! Obejrzyj nasz VLOG i dowiedz się, między innymi:

  • czemu dobre przygotowanie gąbeczki to podstawa udanej pracy?
  • Jakie są sposoby na zwiększenie intensywności ombre - czyli słowo o topie Super Matte i proszku akrylowym Fashion Clear?
  • Jak pracować gąbką, aby wykonać perfekcyjne przejścia tonalne?

Tłumaczymy również, kiedy zdecydowanie wygodniej sięgnąć po ombre brush, czyli pędzelek przeznaczony do tego typu zdobień. Gąbeczka sprawdzi się, gdy blendujemy gładkie kolory (bez brokatu czy drobinek). Dużą popularnością cieszy się wciąż zdobienie z wycieniowanymi lakierami brokatowymi - wtedy rekomendujemy właśnie pędzelek!

Wiosenne, błyszczące ombre bez wątpienia przyciągnie wszystkie spojrzenia - my przygotowaliśmy aż trzy wariacje na temat tej stylizacji! Baw się dowolnie kolorami z kolekcji Springsecco i pokaż, że zdobienia pełne blasku i koloru są równocześnie niezwykle stylowe!

Sprawdź również, jak wykonać kolorowego babyboomera i sięgaj po najmodniejsze, wiosenne zdobienia.

Kolorowy babyboomer - idealne zdobienie na wiosnę

Kolorowy babyboomer - idealne zdobienie na wiosnę

Kwiaty na paznokciach - poznaj technikę zhostovo!

Kwiaty na paznokciach - poznaj technikę zhostovo!