26.4.2016
Baza proteinowa - nowe życie dla naturalnych paznokci
Produkty

Baza proteinowa - nowe życie dla naturalnych paznokci

by Indigo Nails
2 min. czytania

Baza hybrydowa z proteinami to przełom dla naturalnych paznokci. Pozwala nadbudować krzywą C i delikatnie wydłużyć wolny brzeg. Paznokcie stają się wzmocnione i odporne na złamania. Czego chcieć więcej?

Otóż, nowa baza Protein Base to odpowiedź dla kobiet, które nie są przekonane do przedłużania paznokci tradycyjnymi metodami, jak żel UV lub akryl do paznokci. Wiele z nich obawia się, że płytka paznokcia będzie zniszczona, dlatego woli korzystać z oferty manicure hybrydowego.  Indigo Nails opracowało nową formułę bazy hybrydowej, która pomoże spełnić ich marzenia!

Od teraz Klientki będą mogły cieszyć się pięknymi paznokciami. Konsystencja tej bazy jest dość gęsta, dlatego nadaje się idealnie do nadbudowania krzywej C, a nawet możemy delikatnie wydłużyć wolny brzeg paznokcia. Baza pozwala odżywić kruchą i rozdwajającą się płytkę.

Dzięki Protein Base hybryda będzie się trzymać elastycznej i miękkiej płytki paznokcia. Baza posiada ekstrakt z protein. Ten produkt odbuduje zniszczoną płytkę oraz wyrówna jej powierzchnię, dzięki czemu aplikacja kolorowego lakieru hybrydowego jest precyzyjna i prosta.

Produkt jest rozpuszczalny w Removerze.

W jaki sposób nakładać Protein Base?

Jak standardową bazę! W celu nadbudowania płytki pierwsza warstwa powinna być cieńsza. Po utwardzeniu w lampie, nakładamy drugą budującą warstwę, która pozwoli nadbudować krzywą C.

Katarzyna Kaczmarek po raz kolejny zawitała do Siedziby Głównej Indigo w Łodzi, aby pokazać Wam step by step Protein Base na naturalnej płytce, a także prezentuje jak przedłużyć paznokcia przy zastosowaniu tego produktu.

Tagi
Metal Manix® - trwały efekt chromu na paznokciach

Metal Manix® - trwały efekt chromu na paznokciach

Żel budujący Light Rose z kolekcji Easy Shape

Żel budujący Light Rose z kolekcji Easy Shape