[VIDEO] Neonowe paznokcie hybrydowe – jak zrobić, by wyglądały idealnie? Ruffian Manicure KROK PO KROKU

Odkryj nową kolekcję Fluomania, dowiedz się, jaką bazę wybrać, by wydobyć z neonów to, co najlepsze i poznaj sprytny sposób na uzupełnienie odrostów neonową tęczą. Wszystko to czeka na Ciebie w najnowszym odcinku na youtubowym kanale Indigo.

Najlepsza baza hybrydowa pod neonowe stylizacje

Na pewno słyszałaś już, że biała baza, jako podkład do neonów, pozwala wydobyć z nich supermoc. To prawda. Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem jest nasza Whitemin Base. Jedna neonowa warstwa nałożona na paznokciu nadbudowanym Whitemin ma większe nasycenie, niż dwie warstwy neonów, nałożone na przezroczystej bazie. To sprytny sposób nie tylko na podbicie efektu neonów, ale również optymalizację Twojej pracy. Zamiast nakładać przezroczystą bazę, biały lakier i neon lub dwie warstwy neonu, wykonujesz nadbudowę Whitemin Base i jedną warstwę neonu. To oszczędność ok. 5-10 minut Twojej pracy – i produktu. Wniosek? Jeżeli korzystasz z neonów, wręcz nie opłaca się nie stosować Whitemin.

Jeśli chcecie przekonać się, jak zjawiskowe efekty daje połączenie Whitemin i neonowych odcieni, mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz, kupując wszystkie odcienie Fluomanii możecie zgarnąć Whitemin Base oraz różową torbę holo w cenie kolekcji. Promocja obowiązuje do 15.07. lub do wyczerpania zapasów.

Neonowa tęcza na paznokciach

Raffian Manicure – czyli tak zwane odwrotne moony – to sprytny sposób na wykonanie zdobienia podczas uzupełniania stylizacji. W najnowszym odcinku na youtubowym kanale Indigo Nails POLSKA Paulina Walaszczyk – wielokrotna medalistka stylizacji paznokci – pokazuje, jak uzupełnić manicure neonową tęczą w odcieniach kolekcji Fluomania.

Produkty wykorzystane w filmie:

Raffian manicure – jak wykonać moon manicure podczas uzupełniania stylizacji?

Jeśli Klientka przychodzi do salonu z odrostem, najpierw należy wypiłować paznokcie i zmatowić płytkę pilnikiem 180. Skórki powinny być odsunięte i opracowane odpowiednim frezem. Skórę i naturalną płytka należy delikatnie wygładzić bufferem o gradacji 180/220, a powierzchnię paznokci odtłuścić fioletowym Cleanerem.

 1. Na odrost aplikujemy Primer Bezkwasowy – nakładamy go na odrost (na naturalną płytkę) ruchem lakierowym. Nie przeciągamy produktu na zbudowaną część paznokcia. Efekt końcowy, jaki chcemy uzyskać, to kolor w miejscu odrostu.
 2. W odrost i odrośniętą masę wmasowujemy Liquid Base. Baza, jaką aplikujemy na odrost, powinna być bardzo rzadka, by umożliwić stworzenie możliwie cienkiej warstwy na paznokciach. Liquid Base w tej roli sprawdza się idealnie. Utwardzamy przez 30 sekund w lampie.
 3. Czystym, suchym wacikiem usuwamy nadmiar dyspersji, by zdobienie, które będziemy tworzyć nie ślizgało się na powierzchni paznokcia.
 4. Na szkiełko wykładamy kroplę Mr. White i pędzelkiem 004 nakładamy kolor w miejsce odrostu, tworząc białe półksiężyce. Każdy paznokieć przymrażamy z osobna, by uniknąć zalania skórek. Podjeżdżając pod skórki nie dokładamy koloru, tylko rozciągamy czubeczkiem włosia już namalowany łuk. W momencie aplikacji tuż przy skórkach, dłoń klientki musi być nieruchoma.
 5. Całość utwardzamy przez 30 sekund.
 6. Na szkiełku przygotowujemy kolory naszej tęczy.

Mały paznokieć: Very Different, Neonidas, Fluomaniak.

Palec serdeczny: Fluomaniak, Neonek i Ave Neon.

Palec środkowy: Ave Neon, Lovelas, La Bamba.

Palec wskazujący: La Bamba, Mad Woman, Very Different.

Kciuk: Very Different, Neonidas, Fluomaniak.

 1. Podpychamy skórki kopytkiem i nakładamy kolejno 3 kolory, pamiętając o każdorazowym oczyszczeniu pędzelka. Na koniec miksujemy granice kolorów, aby uzyskać płynne przejście. Łącząc kolory prowadzimy pędzelek dowolnie – możemy kręcić kółka, fale, ósemki.

Pracujemy nad każdym palcem z osobna i przymrażamy je po 15 sekund w lampie.

 1. Gdy 4 paznokcie są już gotowe, utwardzamy całość przez 30 sekund i przechodzimy do zdobienia na kciuku.
 2. Zdobienie na wszystkich paznokciach zabezpieczamy topem Wet Look. Najpierw aplikujemy go gładko na całej długości, a następnie podsuwamy produkt pędzelkiem w miejscu łączenia kolorowego odrostu z resztą płytki. Aby wyrównać powierzchnię możemy dodać malutką kroplę i rozłożyć ją delikatnie końcówką pędzelka. Tym sposobem wygładzamy powierzchnię i tworzymy linię światła.
 3. Każdy palec przymrażamy osobno, by nie stracić wypracowanej linii światła. W razie potrzeby, odwracamy rękę do góry nogami – w ten sposób siła grawitacji pomoże nam wygładzić stylizację.
 4. Po utwardzeniu wszystkich paznokci odczekujemy 30 sekund i przecieramy dyspersję wacikiem zamoczonym w cleanerze Wipe Off. Używamy kilku wacików, by nie rozprowadzić dyspersji z jednego paznokcia na drugi.
 5. Suchym wacikiem polerujemy powierzchnię, upewniając się, że dobrze usunęliśmy dyspersję.
 6. Pora na kropkę nad i naszej stylizacji – białe linie, wykonane żelem do zdobień Arte Brillante. Pędzelek 007 prowadzimy pod kątem 45 stopni. Nie próbujmy wykonać całej linii na raz – lepiej podzielić ją na 2 lub 3 części. Pilnujemy, aby regularnie aby odsączać produkt – jeśli nałożymy go zbyt dużo, nie utrzymamy kontroli nad precyzyjną linią.
 7. Każdy palec utwardzamy osobno przez 30 sekund i gotowe. Oto Ruffian Manicure!

Opublikowano:

18.06.2020

Zaktualizowano:

07.11.2023