Kształt paznokci - jak szybko go zmienić?

Która z nas chociaż raz nie kupiła bluzki, która w sklepie zachwycała, a w domu…? No cóż, niejedna kobieta dobrze zna ten scenariusz! Łatwo domyślić się zatem, że takie zaćmienia mogą towarzyszyć również manicure. Omyłkowo wybrany kolor lakieru lub - co gorsza - kształt paznokci zepsują nastrój, ale mamy na to radę! 

W kolejnym odcinku VLOG-a gościmy instruktorkę - Martę Olesiak, która pokazuje, jak zmienić kształt paznokci w szybki, prosty sposób. Nawet jeśli przyjdzie do Ciebie Klientka z migdałkami, nie będziesz musiała usuwać całej stylizacji, by zbudować jej ulubiony kwadrat. Usiądź wygodnie i zobacz, jak krok po kroku stworzyć dwa zupełnie nowe salonowe kształty.

Jak przekształcić kształt paznokci? Produkty to podstawa

Czego nie może zabraknąć w Twoim asortymencie, gdy zmieniasz kształt paznokci? Zobacz, po jakie produkty sięgnęła nasza instruktorka. Spokojnie, na liście nie ma nic niezwykłego - takie wyposażenie powinna mieć pod ręką każda stylistka, która na co dzień pracuje z frezarką!

A tak prezentuje się pełna lista produktów wykorzystanych we VLOG-u:

Sprawdź teraz, jak zmienić kształt paznokci z kwadratu na owal oraz z migdała na kwadrat i ciesz się zawsze nienaganną stylizacją.

Usuwanie masy, budowanie, piłowanie - podstawa salonowej zmiany kształtu

Modelka, z którą pracuje Marta Olesiak, ma świeżo wykonaną stylizację. Pamiętaj jednak, by indywidualnie oceniać kształt paznokci Klientek. Często wystarczą kosmetyczne zmiany, ale trzeba mieć świadomość, że czasami manicure należy wykonać od podstaw. Przecież to Ty jesteś profesjonalistką i wiesz, jak świadczyć usługi najwyższej jakości.

W filmie pokazujemy jedynie sposoby, które ułatwią Ci pracę i wywołają uśmiech u Klientek niezadowolonych z wybranego kształtu. Tłumaczymy między innymi:

  • jak ściągnąć top i kolor bez usuwania warstwy budującej?
  • Dlaczego podczas pracy każdą czynność należy powtarzać po kolei na wszystkich paznokciach?
  • Jak prawidłowo prowadzić pilnik podczas opracowywania masy?
  • Które frezy wybrać, by ułatwić sobie pracę?
  • Kiedy można wypiłować kształt, a kiedy koniecznością jest dobudowanie kształtu?
  • O czym pamiętać podczas budowania krawędzi bocznych kwadratu?
  • Jakim żelem pracować - galaretką czy może produktem samopoziomującym?
  • Dlaczego trzeba zadbać o częste usuwanie pyłu w trakcie piłowania?

Żel Easy Shape Cover ma przepiękny, nudziakowy odcień - nie musi mieć wokół siebie spektakularnych dodatków, by prezentować się olśniewająco. My jego minimalistyczny szyk wzbogaciliśmy drobinkami topów nabłyszczających.

Do wykończenia kwadratowych paznokci użyliśmy z kolei wielofunkcyjnej bazy mineralnej w kolorze Blush. To produkt 3w1 - po pierwsze: baza, po drugie: kolor, a po trzecie? Top! Dzięki Mineral Base zachwycającą stylizację wykonasz nawet w 30 minut.Mamy nadzieję, że po obejrzeniu naszego VLOG-a wiesz już, że kształt paznokci można zmienić w prosty i szybki sposób. Nie obawiaj się modyfikacji! W końcu zrealizuj marzenie Klientek o pięknych paznokciach w pełni dopasowanych do ich indywidualnego stylu.

Opublikowano:

28.04.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023