Kolekcja All Shades of Me

Sortowanie:
Domyślnie
Nowość
Promocja
Zestaw All Shades of me Kolekcja All Shades of Me

Zestaw All Shades of me

369.9 PLN
Nowość
Wzornik All Shades Of Me Kolekcja All Shades of Me

Wzornik All Shades Of Me

3 PLN 1 szt
Nowość

Pan Gogh Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Monday Jetlag Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Kate Boss Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Sparkling Wine Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Toffee Coffee Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Cashmirella Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Mon Cinnamon Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Burak Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

Darkfluencer Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml
Nowość

B* Face Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Kolekcja All Shades Of Me - pomysł na jesienne paznokcie

Kolekcję All Shades Of Me tworzą wyjątkowe kolory lakierów hybrydowych, które nie tylko podkreślą Twoją osobowość. To dzięki nim stworzysz modne, jesienne paznokcie. Przygotowaliśmy 10 podstawowych kolorów, a zestaw All Shades Of Me uzupełniliśmy dwoma limitowanymi lakierami. W tej kolekcji zwróciliśmy się w stronę klasycznej kolorystyki, która wcale nie musisz kojarzyć się z zachowawczością i nudą. Jesienny manicure często musi wpisywać się w powrót do biurowej rzeczywistości. Przekonaj się, że nawet jeśli na co dzień obowiązuje Cię ścisły dress code, to Twoje paznokcie na jesień wcale nie muszą być pozbawione eleganckiego sznytu.

Paznokcie na jesień - ponadczasowa klasyka to jest to!

Poznaj wszystkie odcienie kolekcji All Shades Of Me i zobacz, dzięki jakim lakierom hybrydowym Twoje jesienne paznokcie nie przejdą niezauważone. Wśród dziesięciu podstawowych kolorów znalazł się:

  • Burak
  • Sparkling Wine
  • Kate Boss
  • Pan Gogh
  • B* Face
  • Mon Cinnamon
  • Toffee Coffee
  • Cashmirella
  • Monday Jetlag
  • Darkfluencer

W zestawie czeka limitowany Monsieur Mood oraz Frankie Sinatra. Modne paznokcie na jesień dopasuj wyłącznie do swojego nastroju, bo możesz być pewna, że w ponadczasowych, głębokich czerwieniach, eleganckich brązach i klasycznych nudziakach zawsze będziesz zachwycać wyczuciem stylu!

Paznokcie jesienne - inspiracje kolekcją All Shades Of Me

Jesień to dla wielu kobiet powrót do korzeni. Trencze, skórzane botki, miękkie kaszmirowe swetry i otulające apaszki to podstawa jesiennego stylu, która od wielu lat nie wychodzi z mody. Dlaczego by więc nie przenieść tej klasyki również do jesiennego mani? Kolekcja All Shades Of Me to kolory, które pomogą podkreślić Ci osobowość i Twój własny styl. Jesienne paznokcie w czerwieni pokochają miłośniczki zmysłowych akcentów. Klasyczne odcienie współgrają z jesienną scenerią i stylówkami. Razem z All Shades Of Me bądź modna, swobodna i przygotowana na każde wyzwanie, które czeka na Ciebie jesienią.