Kolekcja All Shades of Me

 1. Indigo Nails
 2. Kolekcja All Shades of Me

Liczba produktów: 11

  Sortuj

  Wzornik All Shades Of Me

  3 PLN 1 szt

  Pan Gogh Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Monday Jetlag Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Kate Boss Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Sparkling Wine Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Toffee Coffee Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Cashmirella Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Mon Cinnamon Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Burak Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Darkfluencer Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  B* Face Lakier Hybrydowy

  36.99 PLN 7 ml

  Kolekcja All Shades Of Me - pomysł na jesienne paznokcie

  Kolekcję All Shades Of Me tworzą wyjątkowe kolory lakierów hybrydowych, które nie tylko podkreślą Twoją osobowość. To dzięki nim stworzysz modne, jesienne paznokcie. Przygotowaliśmy 10 podstawowych kolorów, a zestaw All Shades Of Me uzupełniliśmy dwoma limitowanymi lakierami. W tej kolekcji zwróciliśmy się w stronę klasycznej kolorystyki, która wcale nie musisz kojarzyć się z zachowawczością i nudą. Jesienny manicure często musi wpisywać się w powrót do biurowej rzeczywistości. Przekonaj się, że nawet jeśli na co dzień obowiązuje Cię ścisły dress code, to Twoje paznokcie na jesień wcale nie muszą być pozbawione eleganckiego sznytu.

  Paznokcie na jesień - ponadczasowa klasyka to jest to!

  Poznaj wszystkie odcienie kolekcji All Shades Of Me i zobacz, dzięki jakim lakierom hybrydowym Twoje jesienne paznokcie nie przejdą niezauważone. Wśród dziesięciu podstawowych kolorów znalazł się:

  • Burak
  • Sparkling Wine
  • Kate Boss
  • Pan Gogh
  • B* Face
  • Mon Cinnamon
  • Toffee Coffee
  • Cashmirella
  • Monday Jetlag
  • Darkfluencer

  W zestawie czeka limitowany Monsieur Mood oraz Frankie Sinatra. Modne paznokcie na jesień dopasuj wyłącznie do swojego nastroju, bo możesz być pewna, że w ponadczasowych, głębokich czerwieniach, eleganckich brązach i klasycznych nudziakach zawsze będziesz zachwycać wyczuciem stylu!

  Paznokcie jesienne - inspiracje kolekcją All Shades Of Me

  Jesień to dla wielu kobiet powrót do korzeni. Trencze, skórzane botki, miękkie kaszmirowe swetry i otulające apaszki to podstawa jesiennego stylu, która od wielu lat nie wychodzi z mody. Dlaczego by więc nie przenieść tej klasyki również do jesiennego mani? Kolekcja All Shades Of Me to kolory, które pomogą podkreślić Ci osobowość i Twój własny styl. Jesienne paznokcie w czerwieni pokochają miłośniczki zmysłowych akcentów. Klasyczne odcienie współgrają z jesienną scenerią i stylówkami. Razem z All Shades Of Me bądź modna, swobodna i przygotowana na każde wyzwanie, które czeka na Ciebie jesienią.