Białe lakiery hybrydowe

Sortowanie:
Domyślnie

Milky White Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Mr. White Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Silver Star Effect Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Solaris Effect Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Superstar Effect Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Big Mistake Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

How Big Is Your Diamond? Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Wedding Night Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

French White Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Pompolina Lakier Hybrydowy

36.99 PLN 7 ml

Białe lakiery hybrydowe Indigo Nails

Odcień biały – informacje

Biel to całkowite przeciwieństwo czerni i najjaśniejszy odcień w całej palecie barw. W większości przypadków kojarzy się pozytywnie – symbolizuje m.in. czystość, niewinność, dobrobyt czy wiedzę. Zatem nie bez powodu personel medyczny codziennie przechadza się po korytarzach szpitala w śnieżnobiałych fartuchach, a panna młoda wypowiada sakramentalne „tak” spowita bielą ślubnej sukni, eksponując pięknego frencha czy babyboomera, które są wręcz stworzone do takiej kolorystyki.

Lakiery hybrydowe białe w ofercie Indigo

Po białe hybrydy można sięgnąć bez dłuższego zastanowienia i być pewnym genialnego efektu końcowego! Bez względu na to czy wybierzesz manicure ślubny, babyboomera, subtelniejszy look czy zdobienie z pyłkami (np. Efektem Syrenki czy Pixel Effectem), za każdym razem białe lakiery hybrydowe będą prezentowały się doskonale, nadając paznokciom delikatność!

Aktualna oferta Indigo Nails obejmuje klasyczne białe hybrydy, jak Mr. White i French White, oraz bardzo jasne lakiery hybrydowe, do których należą Big Mistake i How Big Is Your Diamond?. Co więcej, w naszym sklepie znajdziesz również Top Pro White dedykowany do powyższych odcieni.

Białe lakiery hybrydowe Indigo? Bierz je w ciemno! 

Z wyjątkiem czerni wszystkie inne kolory są odbiciem światła. Czarny to brak światła. W przeciwieństwie do bieli i innych barw czysta czerń może istnieć w naturze bez obecności żadnego światła. ... Jednak w sensie technicznym czerń i biel nie są kolorami, ale odcieniami.