Beżowe lakiery hybrydowe

Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby każdej kobiety, która pokochała trwały manicure hybrydowy. Wybierz lakiery hybrydowe, które zmienią Twoją pracę na lepsze - gwarantują długotrwały efekt. Z naszą gamą lakierów hybrydowych Twój manicure będzie zachwycał głębią i trwałością kolorów. Wyjątkowa intensywność kolorów, idealna dla najbardziej wymagających. Z naszymi lakierami hybrydowymi zapomnisz o odpryskach i matowieniu. Dołącz do grona zadowolonych klientek, które już zaufały lakierom hybrydowym Indigo. Odkryj nasze bestsellery i znajdź swój ulubiony kolor.

Beżowe lakiery hybrydowe

Sortowanie

 • Lakier hybrydowy Ironwoman
  38,00 zł
  7 ML
 • Lakier hybrydowy Rock Roxana
  38,00 zł
  7 ML

Beżowe lakiery hybrydowe Indigo Nails

Kolor beżowy – informacje

Beż otrzymuje się poprzez zmieszanie bieli z brązem. Kolor ten charakteryzuje się neutralnością, ponieważ posiada niskie nasycenie i śladową proporcję składników. Ciekawostką jest, że aż do lat 30-tych XX wieku beż utożsamiany był z écru, jednakże obecnie są one uważane za samodzielne barwy.

Beżowy kolor dzięki swej neutralności wprowadza spokój i relaks, a także cechuje się uniwersalnością. Ponadto jest symbolem klasy i elegancji.

Lakiery hybrydowe beżowe w ofercie Indigo

Jeśli zależy Ci na stonowanej stylizacji, beż sprawdzi się w tej roli doskonale. Można go ponadto łączyć z innymi kolorami na dwa sposoby. Pierwszy polega na wykorzystaniu innej barwy neutralnej, na przykład bieli, brązu czy szarości. Drugi natomiast opiera się na kontrastach i zastosowaniu takich kolorów jak granat, róż lub zieleń.

Jeśli interesują cię beżowe paznokcie hybrydowe, musisz koniecznie sprawdzić ofertę Indigo. Wśród naszych hybryd znajdziesz produkty, które pozwalają stworzyć przepiękne stylizacje z beżem. Oto one:

 • klasyczne hybrydy beżowe:  Self Me, Nudella, Hello Beautiful, Can’t Speak French, Chick Nude, Mr & Mrs Indigo, Diamond for Breakfast;
 • jasnobeżowe lakiery hybrydowe: Melanie Jump, Mamarazzi, Like a Virgin;
 • ciemnobeżowe lakiery hybrydowe: Marzipan Nude i Elegance;
 • hybrydy o ciepłym odcieniu beżu: Luxurella, Gluten Free, Tiramisu, Nudaholic;
 • hybrydy o chłodnym odcieniu beżu: Like4Like, Mini Bambini, Miami Nude;
 • beżowe lakiery hybrydowe z dodatkiem pudrowego różu: Love Me Tender oraz Nude Beige;
 • The One, czyli beżowe hybrydy transparentne.

Ponadto w ofercie Indigo dostępny jest Golas o chłodnym, beżowym odcieniu, który stanowi idealny wybór dla fanek kolorów nude!

Gotowa na beżowe hybrydy? Stwórz je razem z nami!