Wyczaruj jesień na paznokciach z Kursem Mix jesiennych zdobień

Zastanawiasz się, jak urozmaicić jesień w Twoim salonie? Szukasz gotowych pomysłów na jesienne zdobienia dla niezdecydowanych klientek? A może po prostu chcesz rozwinąć swoje nailartowe umiejętności? Kurs Mix jesiennych zdobień to idealna propozycja dla Ciebie.

WYBIERZ KURS

Sięgnij po pakiet pomysłów na jesienne zdobienia

Po wakacyjnym szaleństwie neonów i festiwalowych zdobień, czas na jesienne wyciszenie. Czy to oznacza, że na paznokciach Twoich klientek musi zagościć nuda? Nic z tych rzeczy! Jesienne zdobienia - choć utrzymane w bardziej stonowanych kolorach - mogą zachwycać oryginalnością, elegancją i blaskiem. Wybierz nowy kurs Indigo i przekonaj się, jak zjawiskowo może wyglądać jesień na paznokciach! 

Dzięki zawartym w kursie wskazówkom, nauczysz się tworzyć perfekcyjne ombre w odcieniach kolekcji All Shades of Me i wyczarujesz olśniewające stylizacje typu Bubble Nails. 

Jak zrobić bubble nails?

Jesień to idealny czas na eleganckie i wyrafinowane zdobienia, które zachwycają wyrazistym charakterem i kobiecością. A gdyby tak dodać im jeszcze więcej szyku i drapieżności? Efekt wężowej skóry sprawdzi się tutaj idealnie. Jak go wykonać? Podczas naszego kursu przekonasz się, że do stworzenia zachwycającej, bąbelkowej struktury na paznokciach wystarczy jeden niepozorny produkt, który z pewnością znajdziesz w swojej kuchni. Bubble Nails sprawiają wrażenie skomplikowanych, misternych zdobień. Ile czasu rzeczywiście potrzeba, by je wykonać? Pokażemy Ci, że możesz wyczarować je w naprawdę ekspresowym tempie!

Jesienne ombre na paznokciach

Ombre poziome, pionowe czy skośne? Tej jesieni ważne jest tylko to, by przybrało barwy kolekcji All Shades of Me. W kursie Mix jesiennych zdobień znajdziesz 5 pomysłów na zjawiskowe cieniowane paznokcie w najmodniejszych odcieniach sezonu. Bo kto powiedział, że wraz z końcem lata minął sezon na ombre? Naucz się perfekcyjnego blendowania za pomocą gąbeczki i pędzelka, dowiedz się, jak dodatkowo wzmocnić efekt cieniowania i tej jesieni stań się prawdziwą królową ombre.

Odkrywaj jesienne zdobienia, jak chcesz i kiedy chcesz

Kurs Mix jesiennych zdobień to gotowy pakiet pomysłów na sezonowe zdobienia. By jeszcze bardziej ułatwić Ci do niego dostęp, przygotowaliśmy materiały w wygodnej formie online. Kolejne lekcje możesz odbyć w dowolnym miejscu i czasie. Gwarantujemy Ci również bezterminowy dostęp do materiałów szkoleniowych, byś w razie potrzeby mogła w każdej chwili wrócić do poszczególnych treści.

Skorzystaj z doświadczenia Indigo 

Do stworzenia naszego kursu zaprosiliśmy Natalię Trefon - doświadczoną stylistkę i wieloletnią instruktorkę Indigo. W codziennej pracy Natalia łączy swoje dwie największe pasje – malarstwo i stylizację paznokci. Jej doświadczenie i artystyczny zmysł pozwoliło nam przygotować dla Ciebie kurs, dzięki któremu i Ty możesz stać się mistrzynią jesiennych zdobień.

Wybierz Kurs Mix Jesiennych Zdobień, by w tym sezonie nie dać się zaskoczyć żadnej klientce i na pytanie “A może zrobimy jakiś wzorek?” móc przedstawić jej cały wachlarz zachwycających propozycji. 

WYBIERZ KURS

Opublikowano:

23.09.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023